Niewidzialny człowiek – Gdzie obejrzeć cały film online?

Niewidzialny człowiek to mrożące krew w żyłach połączenie horroru i thrillera, którego premiera jest zapowiedziana na 2020 rok. Cecilia Kass (Elisabeth Moss), uwięziona w gwałtownej, toksycznej relacji z bogatym i błyskotliwym naukowcem, ucieka w środku nocy i znika w ukryciu. Pomaga jej w tym jej siostra (Harriet Dyer) oraz ich przyjaciel z dzieciństwa (Aldis Hodge) i jego nastoletnia córka (Storm Reid). Ale kiedy niegodziwy były Cecilii (Oliver Jackson-Cohen) popełnia samobójstwo i zostawia jej hojną część swojej ogromnej fortuny, Cecilia podejrzewa, że jego śmierć była mistyfikacją. Gdy seria niesamowitych zbiegów okoliczności zaczyna zagrażać życiu tych, których kocha, zdrowie psychiczne Cecilii zaczyna się rozpadać, gdy desperacko próbuje udowodnić, że jest ścigana przez kogoś, kogo nikt nie widzi.

Niewidzialny człowiek

Film Niewidzialny człowiek obejrzysz online na:

  • Amazon Prime Video
Amazon Prime Video
Niewidzialny człowiek

Niewidzialny człowiek został wyreżyserowany przez Leigha Whannell, znany z kilku legendarnych horrorów, takich jak „Piła” czy „Martwa cisza”. Udowodnił swoją wartość jako twórca horrorów, a dzięki temu filmowi – do którego także napisał scenariusz – jego imię powinno na stałe zagościć w głowach fanów horrorów. Zdjęciami do filmu zajmował się Stefan Duscio, montażem zaś Andy Canny. Produkcję nadzoruje między innymi studio Dark Universe.

Przeglądaj nasze artykuły, aby odkryć wiele ciekawych tematów i informacji:

Niewidzialny człowiek – Obsada aktorska

Niewidzialny człowiek w głównej roli obsadził utalentowaną amerykańską aktorkę Elisabeth Moss. Dwukrotnie zdobyła ona nagrodę Primetime Emmy i Złoty Glob w swojej karierze, która trwa już prawie trzy dekady. Zyskała na znaczeniu po tym, jak zagrała postać Zoey Bartlet w „Prezydenckim pokerze”. Naprawdę popularna stała się jednak po  zagraniu Peggy Olson w dramacie „Mad Men”. Obecnie występuje w roli głównej i produkuje „Opowieść Podręcznej”, będącą adaptacją powieści Margaret Atwood o tym samym tytule.

365 dni to polski film, który stał się prawdziwym hitem. O żadnym filmie nie było ostatnio głośno tak jak właśnie ma to miejsce w przypadku tej produkcji.

Niewidzialny człowiek to zarówno jako horror science fiction, jak i thriller psychologiczny. Na początku pojawia terror wywołany wynalazkiem naukowym, jednak sama postać naukowca również ukazuje skłonności socjopatyczne. Co więcej, inne postacie również tracą zdrowe zmysły z powodu wydarzeń wokół nich, a nawet osiągają punkt, w którym grozi im zamknięcie w szpitalu psychiatrycznym.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Zaginione Miasto?

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo