Nie (2022) – Gdzie obejrzeć cały film?

Nie! to najnowszy film Jordan Peele, reżysera kultowego horroru Get Out. W filmie występują Daniel Kaluuya, Keke Palmer i Steven Yeun. Opowiada on historię braci OJ i Emerald, którzy po śmierci ojca zaczynają doświadczać niezrozumiałych zjawisk. Wspólnie z byłym dziecięcym gwiazdorem, który pracuje jako konferansjer w sąsiednim parku rozrywki, starają się uchwycić źródło tych zjawisk za pomocą kamer.

Nie (2022)

Film Nie (2022) obejrzysz online na:

Film nie jest dostępny na żadnej z platform.

Nie (2022)

Nie (2022) – Opinia o filmie

Krytycy są zachwyceni nie tylko samą fabułą, ale także doskonałymi kreacjami aktorskimi i niezwykłymi efektami specjalnymi. Jordan Peele ponownie udowadnia swoje umiejętności jako reżysera i twórcy treści, które z jednej strony są przerażające, a z drugiej bardzo głębokie i myślowe.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Psie pazury?

Recenzenci także chwalą film za jego odwołanie do kultury i tradycji afroamerykańskiej, a także za jego znaczące przesłanie dotyczące ludzkości i naszej relacji z technologią.

Nie! to świetny film dla miłośników horrorów i science fiction, a także dla tych, którzy szukają głębszej, bardziej znaczącej treści. Z pewnością warto go zobaczyć.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo