Nie! Cały Film

Nie! Cały Film

Jul. 20, 2022
8.7 90765 votes

Materiał został odtworzony już 90,765 razy

Gdzie obejrzeć Nie! Cały Film Online?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Profesjonalni krytycy filmowi są ważną częścią doświadczenia, jakim jest oglądanie filmów. Dostarczają przemyślanych i dobrze napisanych opinii na temat filmów, które w przeciwnym razie nie doczekałyby się takiego omówienia. Jednak dla wielu kinomanów słowo „krytyk” stało się synonimem słowa „nienawistnik”. Nierzadko czytamy ostrą recenzję nowego filmu, po czym widzimy, że jego ocena na IMDB spada, ponieważ wściekli użytkownicy w odpowiedzi na nią obniżają ją. W tym świecie nawet lekko negatywna opinia o filmie może doprowadzić do tego, że jego reżyser wściekle zaatakuje recenzenta we wpisie w mediach społecznościowych lub w wywiadzie. To prawie tak, jakby ludzie oczekiwali, że krytycy filmowi będą czymś, czym nie są: obiektywnymi arbitrami smaku, a nie istotami ludzkimi z ich własnymi subiektywnymi gustami i opiniami. Ale jak możemy oczekiwać od krytyków, że będą kimś innym, niż są? Większość z nas nie jest zaskoczona, gdy spotyka kogoś, kto nie lubi kotów albo uważa, że czerwony to najbrzydszy kolor w historii; dlaczego więc miałoby być odkryciem, że niektórzy recenzenci nie przepadają za strasznymi filmami albo uważają, że Tom Cruise jest przereklamowany? Innymi słowy: Krytyk to nie jest inne słowo niż nienawistnik, a każdy, kto tak myśli, musi ponownie przeanalizować swoje rozumienie obu tych słów. Oto sześć powodów, dla których krytycy filmowi nie są nienawistnikami – i dlaczego nie należy bać się im ufać.

Nie! cały film – Ukryte znaczenie tytułu filmu

Każdy, kto oglądał zły film, wie, że „nie” to nieczęsty zwrot. W rzeczywistości jest ono tak powszechne, że stało się tematem memów. Być może masz nawet swój ulubiony moment Nie! z kiepskiego filmu. Wraz z rozwojem mediów społecznościowych i ich znaczeniem dla sposobu, w jaki dzielimy się naszą kulturą i historiami, Nie! stało się popularnym GIF-em reakcyjnym. Możesz go użyć, gdy natkniesz się na zabawną, ale też nieco niepokojącą historię na Facebooku lub gdy chcesz powiedzieć komuś, że się pogubił. Ale jest to również słowo, które można dostosować do własnych potrzeb. Nie! może być świetną odpowiedzią w niemal każdej sytuacji. Jeśli mama zapyta Cię o Twoje życie miłosne, jeśli na przyjęciu ktoś będzie zbyt polityczny, jeśli ktoś zaproponuje Ci deser po obiedzie, jeśli ktoś poprosi Cię o wygłoszenie przemówienia bez przygotowania, jeśli ktoś opowie Ci zbyt długą i zagmatwaną historię… „Nie” to przydatne słowo, które warto mieć w swoim słowniku. Dlatego właśnie nazwaliśmy nasz nowy blog Nie! od tego klasycznego GIF-a z reakcją.

Odwiedź również: Batman Online

Film Nie! – Obsada

Jordan Peele – Jordan jest znakomitym reżyserem, aktorem i producentem. Mieliśmy szczęście porozmawiać z nim o jego nowym filmie „Us” i poznać jego przemyślenia na temat bycia reżyserem filmowym.

Czy Nie! to dobry film?

Damy Wam znać za kilka miesięcy, kiedy opublikujemy naszą recenzję. W międzyczasie możecie zapoznać się z trailerem i sami zdecydować. Na początek, recenzje krytyczne nie są po to, by dyktować Ci wrażenia z oglądania, ale po to, by Cię o nich informować. Nie są czarno-białym stemplem aprobaty lub potępienia, ale szeregiem obserwacji i opinii na temat danego dzieła. Mają dać Ci wyobrażenie o tym, co znajdziesz w filmie, w oparciu o intencje twórcy i doświadczenia widza. Wreszcie, niezależnie od tego, co powie recenzent, nic nie jest w stanie odebrać Ci Twoich własnych przemyśleń i odczuć związanych z filmem. Recenzja jest tylko punktem wyjścia, jak drogowskaz na poboczu drogi – daje Ci wskazówki i ogólne pojęcie o tym, gdzie jesteś, ale to Ty decydujesz, dokąd pójdziesz.

Przeczytaj również: Śmierć nadejdzie dziś 2 Cały Film

Nie! cały film – Podsumowanie

Kiedy następnym razem zobaczysz krytyczną recenzję filmu, który cię interesuje, nie pozwól, by słowa „hater” i „hate-review” przeszły ci przez myśl. Zamiast tego potraktuj recenzję tak, jak jest: jako opinię na temat jakości filmu. Niezależnie od tego, czy jest ona pozytywna, czy negatywna, są to tylko przemyślenia jednej osoby na temat dzieła, a nie uniwersalne orzeczenie o jego jakości lub porażce. Co więcej, są to przemyślenia, które zostały napisane i przeredagowane przez kogoś, kto spędził dużo czasu na oglądaniu filmów i myśleniu o nich. Są one dobrze poinformowane i często wnikliwe; mogą stanowić doskonały punkt wyjścia do własnych przemyśleń na temat filmu.

Nie! Cały Film
Nie! Cały Film
Nie! Cały Film
Nie! Cały Film
Nie! Cały Film
Nie! Cały Film
Nie! Cały Film

Reżyser

Jordan Peele
Director

Obsada
Oryginalny tytuł Nope
Ocena IMDb 8.7 90,765 votes

Podobne filmy i seriale

Doktor Sen Cały Film
Godzilla II: Król potworów Cały Film
Diuna Cały Film
Jurassic World Dominion Cały Film
Nie patrz w górę Cały Film
Teksańska masakra piłą mechaniczną (2022) Cały Film
Avengers: Koniec gry Cały Film
Zombieland: Kulki w Łeb Cały Film
Wszystko wszędzie naraz Cały Film
Free Guy Cały Film
Men Cały Film
Eternals Cały Film

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego dnia!