Naprzód – Gdzie obejrzeć cały film online?

Naprzód to kolejny duży film animowany od Pixar Animation Studios. W produkcji pojawiają się głosy gwiazd Marvela: Toma Hollanda i Chrisa Pratta, którzy wcielą się w rolę dwóch podróżujących ze sobą braci. Pixar po raz pierwszy zapowiedział „Naprzód” w grudniu 2018 r. za pośrednictwem Twittera. Wspomnieni wyżej Chris Pratt i Tom Holland grają rodzeństwo elfów podczas magicznej wyprawy, której celem jest spędzić jeden dzień ze swoim zmarłym ojcem. Reżyserem jest znany wielu, wybitny Dan Scalon.

Naprzód

Film Naprzód obejrzysz online na:

  • Disney Plus
Disney Plus
Naprzód

Naprzód opowiada historię o Ianie (Tom Holland), który kończy 16 lat, ale jest zbyt nieśmiały i wycofany, aby zaprosić kolegów z klasy na tort urodzinowy. Jego starszy brat Barley (Chris Pratt) spędza czas walcząc przeciwko ludziom niszczącym historię miasta lub grając w grę RPG, która nawiązuje do dawnych czasów, gdy magia nie była jeszcze zapomniana. Ich ojciec Wilden (Kyle Bornheimer) zmarł, zanim urodził się Ian, Barley jednak jeszcze go pamięta.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Nikt?

Naprzód – Co zobaczymy w filmie?

Naprzód podobnie jak wiele produkcji Pixar, osadzony jest w baśniowym świecie zamieszkanym przez elfy, syreny, orki, cyklopy, smoki, centaury, trolle i duszki. W tym wypadku jednak wszyscy dowiedzieli się, że magię trudno opanować, więc zamiast tego zaczęli polegać na nowoczesnej technologii. To połączenie codziennej rzeczywistości i fantastyki pozwala designerowi – Noahowi Klockowi – mieszać ze sobą przedmieścia złożone z muchomorów i miasta pełne drapaczy chmur w kształcie baśniowych zamków. Efekt zapiera dech w piersiach i jest bardzo imponujący.

Naprzód w dalszej części przedstawia ich matkę Laurel (Julia Louis-Dreyfus), która jest silna i ich wspiera. Ian jednak jest przekonany, że dorastanie z ojcem uczyniłoby go odważnym, pewnym siebie mężczyzną, jakim zawsze chciał być. Ian dostaje okazję do spełnienia swojego marzenia za pomocą laski czarodzieja, magicznego kamienia i zaklęcia, które przywróci ich ojca na jeden dzień. Ale zaklęcie działa tylko w połowie, wyczarowując Wildena od pasa w dół. Po przypadkowym zniszczeniu rzadkiego kamienia bracia mają 24 godziny na znalezienie kolejnego i ukończenie zaklęcia, zanim znów stracą ojca.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo