Mulan Cały Film

Mulan Cały Film

Sep. 04, 2020115 Minut
7 5578 głosów

Materiał został odtworzony już 5,578 razy

Gdzie obejrzeć Mulan Cały Film Online?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Mulan zalukaj to opowieść o dziewczynie, która nie jest typową Disneyowską księżniczką. Jesteście gotowi na tę niesamowitą opowieść? Piosenki i postacie pierwszoplanowe na długo zapadają w pamięć i są wspaniałe, a sama Mulan jest jedyna w swoim rodzaju w kanonie Disneya. W filmie pojawia się wiele elementów chińskiej kultury, takich jak szacunek dla przodków, smoki i znaczenie honoru. Twórcy filmu badali nie tylko legendę Mulan, ale także chińską sztukę, architekturę, historię i kulturę. Istnieje również specjalny materiał dla dzieci, który wyjaśnia wiele odniesień kulturowych filmu, a także zawiera usunięte sceny i piosenki.

Mulan zalukaj wyznacza nowy kierunek dla studia animacji Disneya, łącząc znane nam elementy – takie, jak odważna bohaterka – z wątkami, które wydają się być bardziej poważne i dorosłe. Jest to film, który zaspokoi oczekiwania nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Historia tym razem nie jest powtórką znanego klasyka dla zachodnich dzieci, ale oparta na chińskiej ludowej opowieści o nastolatce, która przebiera się za chłopca, by walczyć z groźnym najeźdźcą – Hunami.

Mulan cały film posiada wciągającą i złożoną fabułę. Kiedy najeźdźcy i ich bezlitosny przywódca Shan-Yu atakują Mur Chiński, Cesarz wzywa wszystkich ludzi zdolnych do obrony królestwa. Ojciec Mulan jest stary i słaby, ale zgłasza się na ochotnika. Aby uratować mu życie, Mulan kradnie rodzinny miecz i potajemnie idzie walczyć na jego miejsce. To opowieść, która przyciągnie do ekranów fanów dobrego kina w każdym wieku, od dorosłych po dzieci.

Mulan cały film może poszczycić się doskonałą obsadą filmową. Reżyserią zajęła się genialna Niko Caro, a główne role odgrywają doskonali azjatyccy aktorzy. Jednym z nich jest znany z Ip-Mana Donnie Yen, który tutaj również pokazał swój doskonały kunszt aktorski. Nie zabrakło tu również Jet Li, który tym razem odgrywa rolę Cesarza. Rolę Mulan odegrała piękna Yufei Liu, która sprawdziła się w tej roli doskonale. To prawdziwa śmietanka aktorów pochodzących z Dalekiego Wschodu.

Mulan Cały Film
Mulan Cały Film
Mulan Cały Film
Mulan Cały Film
Mulan Cały Film
Mulan Cały Film
Mulan Cały Film
Mulan Cały Film
Mulan Cały Film
Mulan Cały Film

Reżyser

Niki Caro
Director

Obsada

Liu Yifei isHua Mulan
Hua Mulan
Tzi Ma isHua Zhou
Hua Zhou
Donnie Yen isCommander Tung
Commander Tung
Gong Li isXian Niang
Xian Niang
Jet Li isThe Emperor
The Emperor
Jason Scott Lee isBöri Khan
Böri Khan
Yoson An isChen Honghui
Chen Honghui
Cheng Pei-Pei isThe Matchmaker
The Matchmaker
Ron Yuan isSergeant Qiang
Sergeant QiangOryginalny tytuł Mulan
Ocena TMDb 7 5,578 votes

Podobne filmy i seriale

Co w duszy gra Cały Film
To nie wypanda Cały Film
Girl Cały Film
Nomadland Cały Film
Trolle 2 Cały Film
Alita: Battle Angel Cały Film
Polityka Cały Film
Judy Cały Film
Climax Cały Film
Enola Holmes Cały Film
Hotel Transylwania 4: Transformania Cały Film
Może pora z tym skończyć Cały Film

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego dnia!