Mortal Kombat (2021) – Gdzie obejrzeć cały film online?

Mortal Kombat (2021) to pełnometrażowy film akcji w reżyserii Simona McQuoid. Jest to ekranizacja popularnej serii gier komputerowych o tym samym tytule.

Fabuła filmu skupia się na uczestnikach turnieju Mortal Kombat, w którym zawodnicy z różnych światów walczą o przetrwanie swojego świata. Główny bohater, Cole Young, jest nieznanym zawodnikiem, który nie wie nic o swojej przeszłości i pochodzeniu. Przez cały film Cole uczy się o swojej mocy i historii, a także walczy w turnieju, by ochronić swoją rodzinę.

Mortal Kombat (2021)

Film Mortal Kombat (2021) obejrzysz online na:

  • HBO Max
  • Player
HBO Max
Player
Mortal Kombat (2021)

Mortal Kombat (2021) – Opinia o filmie

Krytycy i fani serii gier pozytywnie ocenili film. Wiele recenzji podkreśla świetne efekty specjalne i akcję, a także dobrze dobrany zespół aktorski. Film został pochwalony za swoją wierność serii gier i za to, że udało się oddać ducha oryginalnej franczyzy.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł, warto również przeczytać nasze inne teksty:

Niektórzy krytycy uważają jednak, że film jest zbyt prosty i powierzchowny, a także że niektóre postaci i wątki zostały źle wyeksponowane. Wiele osób skarży się także na niektóre nielogiczne i nieco absurdalne momenty w fabule.

Pomimo tych negatywnych opinii, Mortal Kombat zebrał dobre recenzje i został dobrze przyjęty przez publiczność. Film jest dostępny na wybranych platformach streamingowych.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film 355?

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo