Matthias i Maxime – Gdzie obejrzeć cały film online?

Matthias i Maxime rozpoczyna się w momencie, gdy tytułowy Maxime (Dolan) za dwa tygodnie ma opuścić rodzinne miasto Montreal w Australii, gdzie ma nadzieję zacząć od nowa. Jego przyjaciele są smutni z powodu jego wyjazdu, szczególnie jego najbliższy kumpel Matthias (Gabriel D’Almeida Freitas). To odnoszący sukcesy prawnik, który zaczyna się zastanawiać, czy nie chce od życia nieco więcej niż skromnego biura. Pewnej nocy Matthias i Maxime postanawiają wziąć udział w eksperymentalnym filmie studenckim, w którym muszą się pocałować. Po tym wydarzeniu zachodzi między nimi dziwna zmiana – taka, której nie potrafią wyrazić, ale z pewnością jest zauważalna.

Matthias i Maxime

Film Matthias i Maxime obejrzysz online na:

Film nie jest dostępny na żadnej z platform.

Matthias i Maxime

Matthias i Maxime to produkcja momentami bardzo teatralna. Często uderza w nas krzykliwymi scenami, montażem muzycznym i płonącymi mowami, które doskonale pasują do tematyki filmu. Dolan jak zawsze poszukuje maksymalnego dramatyzmu. Jego twórczość filmowa jest niepohamowana, co odbija się w jego niecierpliwych, nadmiernie wrażliwych postaciach.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film To nie wypanda?

Matthias i Maxime – Ważne przesłanie filmu

Matthias i Maxime Xaviear Dolana pokazuje przeszkody, które uniemożliwiają nam znalezienie miłości i szczęścia. Ten poważny poważny dramat, przedstawiający rozpad przyjaźni na całe życie z powodu pojedynczego pocałunku to jeden z najlepszych filmów tego reżysera. Film pokazuje współczesne obawy młodych dorosłych i różnice pokoleniowe. Szczerość i nieskrępowane emocje wypływające z tego filmu są niesamowite, a sama produkcja przypadnie do gustu każdemu fanowi dobrego kina.

Uwielbiasz filmy grozy? W takim razie niewidzialny człowiek to z pewnością film dla Ciebie. Produkcja oparta jest na genialnym pomyśle, który każdy powinien zobaczyć na własne oczy.

Matthias i Maxime różni się nieco od pozostałych produkcji tego reżysera. Poprzednie filmy Dolana były znacznie bardziej żywe i energiczne, a postacie – na swój sposób wręcz kompulsywne. Ale Matthias i Maxime pokazuje nam jego wizję z zupełnie innej strony, bardziej stonowanej i nieco poważniejszej.Zamiast wciągać nas w obawy Matthiasa i Maxime’a, Dolan oddaje się swoim najbardziej popularnym tendencjom, traktując ich ponurość jako dowód ich autentyczności.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo