Matthias i Maxime Cały Film

Matthias i Maxime Cały Film

Oct. 09, 2019119 Minut
7.3 332 głosów
 • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund
 • Największa legalna baza linków
  do filmów i seriali
 • Dołącz do tysięcy
  zadowolonych
  użytkowników

PEŁNY DOSTĘP TYLKO DLA ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW. ZAŁÓŻ KONTO JUŻ TERAZ

Zaloguj / Zarejestruj się

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godzin 48 minut 13 sekund


Materiał został odtworzony już 332 razy

Gdzie obejrzeć Matthias i Maxime Cały Film Online?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Matthias i Maxime zalukaj rozpoczyna się w momencie, gdy tytułowy Maxime (Dolan) za dwa tygodnie ma opuścić rodzinne miasto Montreal w Australii, gdzie ma nadzieję zacząć od nowa. Jego przyjaciele są smutni z powodu jego wyjazdu, szczególnie jego najbliższy kumpel Matthias (Gabriel D’Almeida Freitas). To odnoszący sukcesy prawnik, który zaczyna się zastanawiać, czy nie chce od życia nieco więcej niż skromnego biura. Pewnej nocy Matthias i Maxime postanawiają wziąć udział w eksperymentalnym filmie studenckim, w którym muszą się pocałować. Po tym wydarzeniu zachodzi między nimi dziwna zmiana – taka, której nie potrafią wyrazić, ale z pewnością jest zauważalna.

Matthias i Maxime zalukaj to produkcja momentami bardzo teatralna. Często uderza w nas krzykliwymi scenami, montażem muzycznym i płonącymi mowami, które doskonale pasują do tematyki filmu. Dolan jak zawsze poszukuje maksymalnego dramatyzmu. Jego twórczość filmowa jest niepohamowana, co odbija się w jego niecierpliwych, nadmiernie wrażliwych postaciach.

Matthias i Maxime – cały film Xaviera Dolana pokazuje przeszkody, które uniemożliwiają nam znalezienie miłości i szczęścia. Ten poważny poważny dramat, przedstawiający rozpad przyjaźni na całe życie z powodu pojedynczego pocałunku to jeden z najlepszych filmów tego reżysera. Film pokazuje współczesne obawy młodych dorosłych i różnice pokoleniowe. Szczerość i nieskrępowane emocje wypływające z tego filmu są niesamowite, a sama produkcja przypadnie do gustu każdemu fanowi dobrego kina.

Matthias i Maxime cały film różni się nieco od pozostałych produkcji tego reżysera. Poprzednie filmy Dolana były znacznie bardziej żywe i energiczne, a postacie – na swój sposób wręcz kompulsywne. Ale Matthias i Maxime pokazuje nam jego wizję z zupełnie innej strony, bardziej stonowanej i nieco poważniejszej. Zamiast wciągać nas w obawy Matthiasa i Maxime’a, Dolan oddaje się swoim najbardziej popularnym tendencjom, traktując ich ponurość jako dowód ich autentyczności.

Matthias i Maxime Cały Film
Matthias i Maxime Cały Film
Matthias i Maxime Cały Film
Matthias i Maxime Cały Film
Matthias i Maxime Cały Film

Reżyser

Xavier Dolan
Director

Obsada
Oryginalny tytuł Matthias & Maxime
Ocena TMDb 7.3 332 votes

Podobne filmy i seriale

After 3 Ocal mnie Cały Film
Rocketman Cały Film
Dom Gucci Cały Film
Na rauszu Cały Film
Może pora z tym skończyć Cały Film
Zew krwi Cały Film
Witajcie w Marwen Cały Film
Malcolm i Marie Cały Film
Niebo o północy Cały Film
Wierzę w Ciebie Cały Film
Osierocony Brooklyn Cały Film
Poroże Cały Film

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego dnia!