Małgosia i Jaś – Gdzie obejrzeć cały film online?

Małgosia i Jaś to amerykański horror fantasy z 2020 roku w reżyserii Oza Perkinsa ze scenariuszem Roba Hayesa. W filmie występują Alice Krige, Ian Kenny, Jessica De Gouw, Sophia Lillis, Charles Babalola i Samuel Leakey. To opowieść oparta na znanej bajce braci Grimm, tym razem jednak w znacznie bardziej mrocznym wydaniu, niż to, które znamy z dzieciństwa. Nie zabraknie tu mrożących krew w żyłach scen i prawdziwego kina grozy.

Małgosia i Jaś

Film Małgosia i Jaś obejrzysz online na:

Film nie jest dostępny na żadnej z platform.

Małgosia i Jaś

Małgosia i Jaś to film o znanej, lecz przedstawionej w nietuzinkowy sposób fabule. Opowiada ona o biednym rodzeństwie, którego ojciec odszedł, a matka oszalała z powodu głodu i innych problemów. Małgosia i młodszy brat Jaś zmuszeni są żyć samodzielnie. W tym czasie zmagają się z głodem i muszą polegać na życzliwości nieznajomych. Dla Małgosi, która uważa, że żadna szczerość nie jest bezinteresowna, ta sytuacja jest trudna do zaakceptowania (nawet, jeśli spotyka na swojej drodze pozornie szczerych ludzi). Historia nabiera tempa w momencie, gdy rodzeństwo poznaje starszą, pozornie życzliwą kobietę, mieszkającą samemu w lesie…

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Resident Evil: Witajcie w Raccoon City?

Małgosia i Jaś – Czy warto obejrzeć ten film?

Małgosia i Jaś może przyciągnąć przed ekran wielu fanów horrorów swoim wyjątkowo spokojnym tempem i naciskiem na atmosferę i nastrój, a nie na wstrząsające sceny. Ale choć film z pewnością wymaga cierpliwości, jego bujna stylizacja i niesamowity klimat sprawiają, ze zdecydowanie warto jest go obejrzeć. Pomimo całej dbałości o jego wygląd i dźwięk, świat filmu nigdy nie zamyka wszystkich wątków całkowicie i zostawia wiele z nich niedopowiedzianych. Dzięki temu film jest intrygujący i przeciąga przez cały czas.

Czarna Wdowa to najnowszy film na podstawie komiksów Marvela. Jesteś ciekaw jak potoczyły się losy postaci po Avengers Endgame? Koniecznie zobacz nasz artykuł.

Małgosia i Jaś jest obecnie pojedynczą produkcją, nie wykluczone jednak, że będzie miała miejsce kontynuacja. W wywiadzie Oz Perkins mówi, że pomysł polegał na stworzeniu bajkowego uniwersum – miejsca, w którym wiele opowieści mogłoby dzielić ten sam świat. Wizja reżyserki zapewne więc nie skończy się wyłącznie na tym pojedynczym ułamku świata przedstawionego.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo