Małe rzeczy – Gdzie obejrzeć cały film online?

„Małe rzeczy” to film kryminalny z 2021 roku, którego reżyserem jest John Lee Hancock. Akcja skupia się na dwóch policjantach, którzy ścigają seryjnego mordercę. W trakcie swojego śledztwa, bohaterowie muszą połączyć siły i współpracować, aby rozwiązać zagadkę i złapać zabójcę.

Reżyser John Lee Hancock znany jest z takich filmów jak „The Blind Side” i „Saving Mr. Banks”. W „Małych rzeczach” ponownie udowadnia swoje umiejętności w tworzeniu niezwykłych filmów, które łączą w sobie elementy kryminału i dramatu.

Małe rzeczy

Film Małe rzeczy obejrzysz online na:

  • HBO Max
  • Player
HBO Max
Player
Małe rzeczy

Małe rzeczy – Obsada aktorska

Obsada filmu to znakomita kombinacja doświadczonych i utalentowanych aktorów, którzy doskonale odgrywają swoje role. Fabuła jest pełna zwrotów akcji i nieoczekiwanych momentów, które trzymają widzów w niepewności aż do ostatniej sceny.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Gray Man?

„Małe rzeczy” to film, który z pewnością zainteresuje wszystkich miłośników kryminałów i thrilerów. Z jednej strony jest to opowieść o śledztwie i poszukiwaniu seryjnego morderca, z drugiej natomiast – opowieść o ludzkich emocjach i słabościach. Film zaskakuje i zachwyca, a zakończenie jest niezapomniane.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo