Lighthouse Cały Film

Lighthouse Cały Film

Oct. 18, 2019109 Minut
7.5 3282 głosów

Materiał został odtworzony już 3,282 razy

Gdzie obejrzeć Lighthouse Cały Film Online?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Lighthouse zalukaj przedstawia historię dwóch latarników morskich, którzy z powodu samotności popadają w głęboką obsesję. Mężczyźni mają za zadanie operować latarnią morską. Nie jest to zbyt ciekawe zajęcie. Muszą wskazywać drogę statkom za pomocą specjalnych narzędzi, jednak bardzo rzadko je widzą ponieważ stacjonują w naprawdę odległym miejscu. Na co dzień nie mają kontaktu z innymi ludźmi więc zwykle dnie spędzają wspólnie. Jednak depresyjna pogoda i samotność szybko daje się w kość głównym bohaterom. Doznają oni dziwnych halucynacji, a także obsesji na różne rzeczy. Czy mężczyznom uda się wytrwać w zdrowiu psychicznym do czasu zakończenia pracy? A może wydarzy się coś co raz na zawsze odmieni ich życie?

Lighthouse zalukaj to naprawdę ciekawe przedsięwzięcie. Film jest zrealizowany w czarnobiałych kolorach, które mają oddawać panujący klimat. Szczerze mówiąc mogę śmiało przyznać, że taki styl o wiele bardziej mi odpowiada. Film jest mroczną opowieścią o samotności oraz depresji, która może wywołać naprawdę przykre doświadczenia.

Lighthouse cały film wyróżnia się na tle standardowych produkcji na rynku kinowym. Tutaj mamy okazję zobaczyć tylko dwóch aktorów. To naprawdę rzadkość, gdy tak mała liczba artystów bierze udział w produkcji. Będziemy mieli okazje zobaczyć dwóch świetnych fachowców. Będą to Willem Dafoe oraz Robert Pattinson. Oboje są znani na całym świecie, a dodatkowo posiadają bardzo dobre zdolności aktorskie, co było wymogiem przy otrzymaniu tej roli. Bowiem w tym filmie aktorzy musieli zagrać naprawdę ciężkie emocje, które odczuwają główni bohaterowie seansu.

Lighthouse cały film jest ciężkim dramatem psychologicznym, który pokazuje do czego może doprowadzić skrajna samotność oraz depresja. W filmie zobaczymy również elementy horroru, jednak nie będą to tanie jump-scare’y, które mamy okazję oglądać w typowych filmach grozy. Tutaj strach będzie budowany przez napięcie, muzykę, a także genialne dialogi. Szczerze polecam każdemu ten film ponieważ jest bardzo oryginalny. Nigdy wcześniej nie oglądałem podobnej produkcji, dlatego bardzo mi się spodobał seans.

Lighthouse Cały Film
Lighthouse Cały Film
Lighthouse Cały Film
Lighthouse Cały Film
Lighthouse Cały Film
Lighthouse Cały Film
Lighthouse Cały Film
Lighthouse Cały Film
Lighthouse Cały Film
Lighthouse Cały Film

Reżyser

Obsada

Robert Pattinson isThomas Howard
Thomas Howard
Willem Dafoe isThomas Wake
Thomas Wake
Logan Hawkes isEphraim Winslow
Ephraim Winslow
Kyla Nicolle isWoman on the Rocks
Woman on the Rocks
Shaun Clarke isDeparting Wickie
Departing Wickie
Pierre Richard isDeparting Assistant Wickie
Departing Assistant Wickie
Preston Hudson isTender Mate
Tender Mate
Jeff Cruts isTender Mate
Tender MateOryginalny tytuł The Lighthouse
Ocena TMDb 7.5 3,282 votes

Podobne filmy i seriale

Misja Greyhound Cały Film
Poroże Cały Film
Brahms: The Boy II Cały Film
Cóż za piękny dzień Cały Film
Shazam! Cały Film
Legiony Cały Film
Gorący temat Cały Film
Bracia Sisters Cały Film
Wyspa Fantazji Cały Film
Pętla Cały Film
Maria, królowa Szkotów Cały Film
Matthias i Maxime Cały Film

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego dnia!