Le Mans 66 – Gdzie obejrzeć cały film online?

Le Mans 66 opowiada o legendarnym wyścigu, w którym miał miejsce niesamowity pojedynek pomiędzy Ferrari i Fordem. Rywalizacja pomiędzy tymi dwoma ogromnymi firmami przeszła do historii, a nawet trwa do lat dzisiejszych. Akcja filmu dzieje się w latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku. Ferrari już przez kilka lat z rzędu wygrywa bardzo prestiżowy Le Mans, czyli dwudziestoczterogodzinny wyścig odbywający się we Francji. Ford za wszelką cenę chcę zwyciężyć w tej rywalizacji i aby to zrobić postanawia zatrudnić bardzo zdolnego inżyniera Carrolla Shelby’ego. Czy ekscentrycznemu wykonawcy uda się wykonać powierzone mu zadanie?

Le Mans 66

Film Le Mans 66 obejrzysz online na:

  • Disney Plus
  • Player
Disney Plus
Player
Le Mans 66

Film Le Mans 66 skupia na sobie bardzo dużą uwagę mediów na całym świecie. Głównym powodem jest oczywiście obsada aktorska. Będziemy mieli okazję zobaczyć takich znanych aktorów jak Christian Bale oraz Matt Damon. Ten znany duet pierwszy raz wystąpi razem na dużym ekranie co powinno być kolejnym powodem by zobaczyć ten film. Oprócz nich wystąpi również Jon Bernthal oraz Caitriona Balfe.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Nie patrz w górę?

James Mangold jest odpowiedzialny za reżyserie tego obrazu. Jest to bardzo znany amerykański twórca, który stworzył takie dzieła jak Logan oraz Spacer po linie. Patrząc na takie znane nazwiska na każdym szczeblu możemy być bardzo spokojni o sukces tego filmu.

Le Mans 66 – Opinia o filmie

Le Mans 66 jest fajnym filmem wyścigowym utrzymanym w humorystycznym stylu. Nie sposób tutaj porównywać do innego popularnego filmu – Rush, jednak ten tytuł był bardziej poważniejszy, gdyż tego właśnie wymagała opowiadana historia. Tutaj jest jednak inaczej. Zobaczymy typowy amerykański sen z kilkoma zwrotami akcji. Jeżeli jesteście fanami typowego amerykańskiego kina to jak najbardziej ten film przypadnie wam do gustu.

Polecamy również film Ad Astra, ze świetną rolą Brada Pitta.

Le Mans 66 jest przepiękną opowieścią, która pokazuje że warto dążyć do celu. Nawet wtedy, gdy nikt na was nie stawia. Pamiętaj, by nigdy się nie poddawać, a efekty w końcu przyjdą. W tych właśnie zdaniach można opisać motywacje głównych bohaterów tego filmu. Z pewnością każdy widz wyciągnie tutaj coś dla siebie.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo