Kogel Mogel 3 – Gdzie obejrzeć cały film online?

Kogel Mogel 3 to trzecia część kultowej polskiej komedii, którą znają wszyscy Polacy na całym świecie. W tym filmie zobaczymy bohaterów kojarzonych z wcześniejszych filmów. Warto jednak zauważyć, że od premiery poprzedniej produkcji minęło równo 30 lat, także wielu aktorów będzie już nieco podstarzałych.

Kogel Mogel 3

Film Kogel Mogel 3 obejrzysz online na:

  • Netflix
Netflix
Kogel Mogel 3

Główną bohaterką superprodukcji jest znana dobrze z poprzednich części Kasia (w tej roli Grażyna Blęcka-Kolska), która nadal mieszka w polskiej wsi o nazwie Brzózki. Zalotnik Staszek Kolasa przez cały czas nie daję za wygraną i ciągle adoruję główną postać tak jak widzieliśmy to w starych filmach. Dodatkowo ze Stanów Zjednoczonych w odwiedziny przyjeżdża syn Kasi (gra go Nikodem Rozbicki), który wpadnie w kłopoty i trzeba będzie go z nich ratować. Młody chłopak ma ewidentnie smykałkę do robienia interesów, gdyż jego biznes będzie bardzo ważnym fragmentem scenariusza.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Krzyk (2022)?

Kogel Mogel 3 – Kogo jeszcze zobaczymy w filmie?

Nie możemy również zapomnieć o charakterystycznej rodzinie Wolańskich mieszkających w Warszawie. Matka rodziny, Barbara jest znaną celebrytką, która wydała ostatnio bardzo popularna książkę. Kogel Mogel 3 pokazuje również nowych bohaterów. Maż oraz córka nie mogą wtrzymać z Barbarą w domu, więc postanawiają odpocząć i wyjechać. Na początku odwiedzają słynnego Piotrusia ( w tej roli Maciej Zakościelny), który prowadzi bardzo łatwe życie, a następnie jadą zobaczyć się z główną bohaterką Kasią.

Nie oglądałeś jeszcze filmu Dom, który zbudował Jack Cały Film Zalukaj? Recenzję znajdziesz na naszej stronie.

Spotkanie wszystkich bohaterów w jednym miejscu doprowadzi do bardzo ciekawych i śmiesznych scen, które na pewno wam się spodobają. Kogel Mogel 3 oceniam dobrze, bardzo zgrabnie nawiązuje do poprzednich filmów, jest dobrą komedią z klimatem dawnych lat. Zdecydowanie mogę ją polecić zarówno młodszemu jak i starszemu pokoleniu, z naciskiem jednak na tych drugich.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo