King’s Man Pierwsza misja – Gdzie obejrzeć cały film online?

King’s Man Pierwsza misja to wyjątkowy film akcji i komedia kryminalna, w której wszyscy najwięksi zbrodniarze i tyrani łączą swoje siły. Ich celem jest wywołanie wojny, której skutki będą opłakane. Do walki staje z nimi jeden człowiek, którego zadaniem jest powstrzymanie złoczyńców niezależnie od kosztów. Niewątpliwie jest to film, który na długo zapadnie w pamięć wszystkim fanom dobrego i widowiskowego kina akcji.

King's Man Pierwsza misja

Film King’s Man Pierwsza misja obejrzysz online na:

  • Player
Player
King's Man Pierwsza misja

King’s Man: Pierwsza misja to historia powstania organizacji, którą znamy z pierwszych dwóch filmów. Aktor Ralph Fiennes gra księcia Oxfordu, który zakłada pierwszą niezależną agencję wywiadowczą. Harris Dickinson gra Conrada, syna i protegowanego księcia, który współtworzy z nim wyżej wymienioną. Gdy tajemniczy i nikczemni przestępcy mają nikczemne plany, członkowie nowo odkrytego Kingsman działają bez nadzoru, aby za wszelką cenę zachować pokój. Podczas I Wojny Światowej nie będzie to jednak takie proste.

Jeśli chcesz poznać więcej na ten temat, polecamy również inne artykuły na naszej stronie:

King’s Man: Pierwsza misja – Co przedstawi film?

King’s Man: Pierwsza misja, a także pozostałe części serii są luźno oparte na komiksie Kingsman, stworzonym przez Dave’a Gibbonsa i Marka Millara. Film i komiks śledzą wyczyny tajnej agencji wywiadowczej działającej poza Anglią bez nadzoru rządu. Znane z nieco sprośnego humoru i błyskotliwych sekwencji akcji, filmy Kingsman w tym prequelu mogą przyjąć bardziej klasyczne podejście, ponieważ jeśli zwiastuny są jakąkolwiek wskazówką, humor nie staje tutaj na pierwszym miejscu.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Halloween Zabija?

King’s Man Pierwsza misja online przeszedł trudną podróż od pierwszych planów do swojej ostatecznej daty premiery. Na początku miała się ona odbyć 15 listopada 2019 r., Ale w lutym 2019 r. ogłoszono, że premiera filmu została przesunięta na 14 lutego 2020 r. Następnie, ponieważ franczyza była własnością 20th Century Fox, przejęcie przez Disney spółki macierzystej 21st Century Fox w marcu 2019 r. spowodowało dalsze opóźnienia. Dopiero w listopadzie 2019 r. Disney oficjalnie przedstawił wiele ostatecznych dat swojej premiery, w tym najnowszego King’s Mana.

Jesteś fanem filmów akcji? W takim razie Wonder Woman 1984 na pewno przypadnie Ci do gustu.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo