Joker – Gdzie obejrzeć cały film online?

Joker opowiada o znanym przestępcy ze świata Batmana. Jednak tym razem w filmie zobaczymy ludzką stronę tego antybohatera. Bez dwóch zdań ta ekranizacja będzie jednym z najlepszych i najważniejszych filmów tego roku. Historia przedstawiona w filmie jest naprawdę bardzo dobra, a grający główną role Joaquin Phoenix wzniósł się na wyżyny swoich aktorskich umiejętności i sprawił, że bez dwóch zdań będzie jednym z kandydatów do otrzymania Oscara za najlepszą męską role pierwszoplanową.

Joker

Film Joker obejrzysz online na:

  • HBO Max
  • Player
HBO Max
Player
Joker

Joker przedstawia historię Arthura Flecka, który pracuje jako klaun. Niestety główny bohater nie ma szczęśliwego życia. Jest poniżany oraz wyśmiewany jednak zawsze stara się czynić dobro i rozbawiać ludzi. Pod wpływem nieszczęść swoim życiu przechodzi poważną metamorfozę w postać znaną nam jako Jokera. Film ten zdecydowanie różni się od kreacji tej postaci jaką mieliśmy okazję oglądać w Mrocznym Rycerzu czy też Batmanie.

Zachęcam do zapoznania się z innymi artykułami na naszej stronie:

Jack Nicholson oraz Heath Ledger doskonale odtworzyli tę postać jednak ten film będzie miał mało komiksowy wydźwięk. Zobaczymy tutaj dramat oraz tragizm postaci jaką był faktycznie Arthur Fleck. Joaquin Phoenix jest jednym z najlepszych aktywnych aktorów, ale to co tutaj wykonał to naprawdę poezja. Postać została świetnie zagrana i naprawdę nie wiem co by musiało się stać żeby ten aktor nie otrzymał najważniejszych nagród w tym roku. Oprócz Phoenixa na ekranie zobaczymy także legendarnego Roberta de Niro, który odgrywał będzie drugoplanową rolę w tej produkcji.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Dom Gucci?

Joker – Ocena filmu

Joker jest pełen niesamowitych dialogów. Mało kto spodziewał się, że reżyser Todd Phillips (twórca serii Kac Vegas) wykona tak fantastyczną robotę. Każda scena jest niesamowicie dopracowana, a sceneria i muzyka sprawiają, ze naprawdę czujemy się jak w prawdziwym Gotham City.

Polecam Joker każdemu widzowi. Obok filmu Pewnego razu w Holllywood będzie filmem, który zapamiętamy na wiele lat. Film ma naprawdę wszystko co powinna posiadać świetna produkcja.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo