Jojo Rabbit – Gdzie obejrzeć cały film online?

Jojo Rabbit opowiada o małym niemieckim chłopcu, który należy do nacjonalistycznych organizacji w czasie 2 Wojny Światowej. Tytułowy bohater od małego jest indoktrynowany przez różne programy dla młodzieży, jednak sam wątpi w „słuszne” idee tego kierunku. Razem ze swoim wymyślonym przyjacielem stara się kwestionować niektóre hasła nazistowskiej propagandy. Jednak całkowita zmiana przechodzi w nim, gdy odkrywa, że jego mama ukrywa na strychu nastoletnią żydowską dziewczynkę.

Jojo Rabbit

Film Jojo Rabbit obejrzysz online na:

  • Disney Plus
  • Player
Disney Plus
Player
Jojo Rabbit

Powyższy opis mógł zabrzmieć bardzo poważnie, jednak spieszę się z wyjaśnieniem. Otóż Jojo Rabbit to przede wszystkim film komediowy, który w słuszny sposób ironizuje nazistowskie Niemcy. Co prawda, nie zabraknie tutaj smutnych czy dramatycznych momentów, jednak przewyższa je aspekt komediowy. Produkcja została zrobiona w bardzo dobrze techniczny sposób. Znajdziemy tutaj wiele scen bardzo ciekawych dla oka, nad którymi wszyscy widzowie najpewniej będą się zachwycać. Jest to jeden z tych filmów, gdzie śmiało można się spodziewać wiele nominacji oraz nagród, ponieważ film jest niezwykle dobrze wykonany.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Doktor Strange w Multiwersum Obłędu?

Jojo Rabbit – Obsada aktorska

Jojo Rabbit zebrał wokół siebie prawdziwe hollywoodzkie gwiazdy. Co prawda w roli kilkuletniego chłopca nie ma się co spodziewać znanego aktora, jednak za to drugoplanowe postacie są gwiazdami w pełnym tego słowa znaczeniu. W matkę głównego bohatera wcieliła się Scarlett Johansson, natomiast w rolę Kapitana dziecięcej formacji zagrał Sam Rockwell. Oboje są bardzo cenionymi aktorami, którzy bez wątpienia samym swoim nazwiskiem przyciągną do kin wielu widzów.

Oglądaliście już najnowszy hit – Małe kobietki 2019? Jeżeli nie to koniecznie musicie zobaczyć ten seans.

Jojo Rabbit jest naprawdę mądrym filmem, który edukuje swojego widza. Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdzie coraz więcej ruchów narodowych odradza się i zdobywa popularność. Warto sobie przypomnieć jakie były konsekwencje poprzednich czynów oraz jak działa propaganda i indoktrynacja młodzieży i dorosłych.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo