Halloween Zabija – Gdzie obejrzeć cały film?

Halloween Zabija to horror, który w reżyserii Davida Gordona Greena ukazał się w 2021 roku. Jest to dziesiąta część serii filmów „Halloween”. Akcja filmu rozgrywa się 40 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Michael Myers, seryjny morderca, powraca, aby znów terrorizować miasteczko Haddonfield. Tym razem jednak, Laurie Strode (Jamie Lee Curtis), jego ofiara sprzed lat, jest gotowa na konfrontację i walczy o przetrwanie swoje i swojej rodziny.

Halloween Zabija

Film Halloween Zabija obejrzysz online na:

  • Player
Player
Halloween Zabija

Halloween Zabija – Opinia o filmie

Krytycy filmu pozytywnie oceniają kontynuację serii. Przede wszystkim wyróżniono kreację Jamie Lee Curtis i jej występ jako dojrzałej i wystraszonej bohaterki. Zauważono również, że „Halloween Zabija” jest hołdem dla pierwszej części serii, ale jednocześnie wprowadza nowe, interesujące elementy do historii.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film After 4. Bez siebie nie przetrwamy?

Recenzenci również pochwalają stronę techniczną filmu. Scenografia i kostiumy są dopracowane i nadają filmowi mrocznego klimatu. Muzyka również dodaje dramaturgii i pomaga wywoływać u widza dreszcze.

Halloween Zabija jest udanym kontynuowaniem serii i z pewnością zaspokoi apetyt fanów gatunku horror. Jamie Lee Curtis jest doskonała w swojej roli, a reżyser David Gordon Green z powodzeniem oddaje hołd pierwszej części i jednocześnie wprowadza nowe, interesujące elementy do historii. Jeśli jesteś fanem horrorów, to „Halloween Zabija” jest obowiązkowym seansem.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo