Greenland – Gdzie obejrzeć cały film online?

Film „Greenland” z 2020 roku w reżyserii Ric Roman Waugh to opowieść o rodzinie, która musi walczyć o przetrwanie w obliczu katastrofalnej klęski żywiołowej. John Garrity (interpretowany przez Gerarda Butlera) jest inżynierem budowlanym, który próbuje chronić swoją rodzinę podczas niszczycielskiej katastrofy, która nadciąga z kosmosu. Wraz z żoną Allison (interpretowaną przez Morenę Baccarin) i synem Nathanem (interpretowanym przez Roger’a Dale Floyd’a), John próbuje dotrzeć do bezpiecznej enklawy, ale muszą stawić czoła wielu trudnościom i zagrożeniom po drodze.

Greenland

Film Greenland obejrzysz online na:

  • Player
  • Amazon Prime Video
Player
Amazon Prime Video
Greenland

Film zachwyca widowiskowymi efektami specjalnymi i niezwykle intensywną akcją, która trzyma widza w napięciu od początku do końca. Waugh, znany z takich filmów jak „Shot Caller” i „Felony”, wyciąga najlepsze ze swoich umiejętności reżyserskich, tworząc film, który jest jednocześnie ekscytujący i poruszający.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Tyler Rake: Ocalenie?

Greenland – Obsada aktorska

Obsada z Butlerem na czele również zapewnia imponujące występy, dostarczając widzom emocjonalnej mocy i przekonującej chemii. „Greenland” jest filmem, który z pewnością zachwyci fanów thrillerów i katastroficznych opowieści, ale także przemówi do widza dzięki uniwersalnej tematyce walki o rodzinę i przetrwanie.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo