Green Book – Gdzie obejrzeć cały film online?

Green Book to opowieść o dwóch ludziach z kompletnie różnych światów. Dr Don Shirley (w tej roli zdobywca oskara Mahershala Ali) jest bardzo zdolnym i szanowanym muzykiem, niestety poprzez swój kolor skóry często doświadcza rasizmu. Natomiast Tony Lip (gra go Viggo Mortensen znany głównie z roli wojownika Aragorna z Władcy Pierścieni) jest kierowcą i ochroniarzem z ogromnym poczuciem humoru. Muzyk dostaje propozycje wielu koncertów na południu Stanów Zjednoczonych i jako przewodnika postanawia zatrudnić właśnie naszego drugiego głównego aktora. Bohaterowie wspólnie przeżyją przygodę, która całkowicie zmieni ich dotychczasowe życie.

Green Book

Film Green Book obejrzysz online na:

Film nie jest dostępny na żadnej z platform.

Green Book

Co ciekawe historia z Green Book wydarzyła się naprawdę. Produkcja została stworzona na podstawie książki, którą napisał syn głównego bohatera.

Warto również zapoznać się z innymi artykułami na naszej stronie, aby odkryć wiele nowych informacji i tematów:

Green Book – Obsada aktorska

Peter Farelly jest reżyserem filmu. Twórca jest bardzo ceniony i znany, stworzył między innymi: Głupi czy głupszy oraz Ja, Irena i ja. Jest to dramat połączony z lekkim humorem, co na pewno zadowoli wielu widzów. W filmie nie zobaczymy zbyt wielu efektów specjalnych lub spektakularnych pościgów ponieważ nie jest to film tego typu. W tym przypadku po obejrzeniu seansu powinniśmy doświadczyć głębokiej refleksji. Dodatkowo możemy poświęcić chwilkę czasu by zastanowić się nad obecnym porządkiem i funkcjonowaniem naszego społeczeństwa.

Nie oglądałeś hitu Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 Cały Film Zalukaj? Przeczytaj więcej w naszym artykule.

Krytycy bardzo dobrze przyjeli Green Book i wymieniają go w gronie kandydatów do otrzymania nagrody Oscara. Ja osobiście również zgadzam się z opiniami recenzentów i oceniam film jako bardzo dobry. Świetnie pokazuje jak funkcjonowało społeczeństwo w drugiej połowie dwudziestego wieku w Stanach Zjednoczonych.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Capone?

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo