Girl Cały Film

Girl Cały Film

Sep. 18, 2018105 Minut
7.2 563 głosów

Materiał został odtworzony już 563 razy

Gdzie obejrzeć Girl Cały Film Online?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Girl 2018 zalukaj pokazuje historie dziewczyny urodzonej w ciele chłopca. Lara za wszelką cenę pragnie zostać baletnicą. Niestety na swojej drodze napotyka wiele przeszkód, które chcą jej to uniemożliwić. Można powiedzieć, że zaczęło się to od urodzenia. Lara od zawsze czuła się dziewczyną, jednak los sprawił, że urodziła jako chłopiec. Aby to zmienić zaczęła przyjmować kurację hormonalną, która ma zmienić ją w kobietę. Takie leczenie jest niezwykle skomplikowane. Wiąże się z braniem tabletek oraz regularnymi wizytami u lekarzy. Niektóre terapię oferują nawet operacje zmiany płci.

Lara od dziecka chciała zostać baletnicą. Aby spełnić to marzenie zapisała się do szkoły baletowej. Wkrótce przeniosła się do najlepszej placówki tego typu. Pracuje tam pod okiem najlepszych trenerów i opiekunów. Nastolatka jest często wyśmiewana ze względu na skomplikowaną sytuacje swojej płci. Dziewczyna za wszelką cenę stara się przetrwać trudny okres. Bowiem, wierzy, że wszystkie trudy zostaną wynagrodzone. Lara często przeżywa załamania, jednak na szczęście może liczyć na wsparcie kochającej rodziny.

Lukas Dhont jest reżyserem tego filmu. To bardzo młody i ambitny reżyser. Girl zalukaj miał swoją premierę w 2018 roku, jednak do ogólnodostępnych kin trafił niedawno. Ta decyzja była spowodowana tym, że twórcy chcieli by film zdobywał nagrody w tym właśnie roku. Był to strzał w dziesiątkę ponieważ girl 2018 cały film zdobył nominacje do Złotego Globu. Niestety jej nie zdobył, jednak sam angaż w takim przedstawieniu jest bardzo dużym osiągnięciem.

Girl zalukaj

Na ekranie zobaczymy bardzo młodych aktorów. Victor Polster gra główną role. Jest to jego debiut aktorski. Aktor więc rzucił się na głęboką wodę. Bardzo trudno jest grać taką postać, jednak można stwierdzić, że mu się to udało. Bardzo dobrze wcielił się w skórę głównej bohaterki. Doskonale odegrał jej emocje i naprawdę na ekranie pokazał niezwykły kunszt aktorski. My jako widzowie możemy tylko siedzieć i podziwiać włożoną prace. Girl 2018 cały film jest naprawdę świetnym widowiskiem, które koniecznie trzeba zobaczyć.

Girl Cały Film
Girl Cały Film
Girl Cały Film
Girl Cały Film
Girl Cały Film
Girl Cały Film
Girl Cały Film
Girl Cały Film
Girl Cały Film
Girl Cały Film

Reżyser

Lukas Dhont
Director

Obsada
Oryginalny tytuł Girl
Ocena TMDb 7.2 563 votes

Podobne filmy i seriale

Mank Cały Film
Przemytnik Cały Film
Diabeł wcielony Cały Film
Kobieta w oknie Cały Film
Skazani na siebie Cały Film
Midway Cały Film
Przez moje okno Cały Film
Rambo: Ostatnia Krew Cały Film
Pewnego razu… w Hollywood Cały Film
Vox Lux Cały Film
Misja Greyhound Cały Film
Greenland Cały Film

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego dnia!