Girl (2018) – Gdzie obejrzeć cały film online?

Girl (2018) pokazuje historie dziewczyny urodzonej w ciele chłopca. Lara za wszelką cenę pragnie zostać baletnicą. Niestety na swojej drodze napotyka wiele przeszkód, które chcą jej to uniemożliwić. Można powiedzieć, że zaczęło się to od urodzenia. Lara od zawsze czuła się dziewczyną, jednak los sprawił, że urodziła jako chłopiec. Aby to zmienić zaczęła przyjmować kurację hormonalną, która ma zmienić ją w kobietę. Takie leczenie jest niezwykle skomplikowane. Wiąże się z braniem tabletem oraz regularnymi wizytami u lekarzy. Niektóre terapię oferują nawet operacje zmiany płci.

Girl 2018

Film Girl (2018) obejrzysz online na:

Film nie jest dostępny na żadnej z platform.

Girl 2018

Lara od dziecka chciała zostać baletnicą. Aby spełnić to marzenie zapisała się do szkoły baletowej. Wkrótce przeniosła się do najlepszej placówki tego typu. Pracuje tam pod okiem najlepszych trenerów i opiekunów. Nastolatka jest często wyśmiewana ze względu na skomplikowaną sytuacje swojej płci. Dziewczyna za wszelką cenę stara się przetrwać trudny okres. Bowiem, wierzy, że wszystkie trudy zostaną wynagrodzone. Lara często przeżywa załamania, jednak na szczęście może liczyć na wsparcie kochającej rodziny.

Sprawdź też inny film o nastolatkach. Recenzja Nowi mutanci Cały Film Zalukaj tylko na naszym portalu.

Lukas Dhont jest reżyserem tego filmu. To bardzo młody i ambitny reżyser. Girl miał swoją premierę w 2018 roku, jednak do ogólnodostępnych kin trafił niedawno. Ta decyzja była spowodowana tym, że twórcy chcieli by film zdobywał nagrody w tym właśnie roku. Był to strzał w dziesiątkę ponieważ girl 2018 zdobył nominacje do Złotego Globu. Niestety jej nie zdobył, jednak sam angaż w takim przedstawieniu jest bardzo dużym osiągnięciem.

Girl (2018) – Obsada aktorska

Na ekranie zobaczymy bardzo młodych aktorów. Victor Polster gra główną role. Jest to jego debiut aktorski. Aktor więc rzucił się na głęboką wodę. Bardzo trudno jest grać taką postać, jednak można stwierdzić, że mu się to udało. Bardzo dobrze wcielił się w skórę głównej bohaterki. Doskonale odegrał jej emocje i naprawdę na ekranie pokazał niezwykły kunszt aktorski. My jako widzowie możemy tylko siedzieć i podziwiać włożoną prace. Girl 2018 jest naprawdę świetnym widowiskiem, które koniecznie trzeba zobaczyć.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Tajemniczy ogród?

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo