Gdyby ulica Beale umiała mówić – Gdzie obejrzeć cały film online?

Pragniemy przedstawić wam piękny film, który pokazuje prawdziwą siłę miłości. Gdyby ulica Beale umiała mówić – recenzja filmu tylko u nas. Dostaliśmy od was wiele wiadomości z pytaniami o ten film i postanowiliśmy działać.

Reżyserem tego filmu jest znany twórca Barry Jenkins. Odpowiada on między innymi za oscarowy Moonlight. Twórca w swoich filmach skupia się głównie na problemach nierówności społeczeństwa i tak samo jest w przypadku tej produkcji. Za muzykę odpowiada Nicholas Britell, który bardzo często współpracuje z Barrym Jenkinsem. Muzyk tworzył ścieżkę dźwiękową do takich filmów jak Vice, Big Short oraz Zakochany Nowy Jork.

Gdyby ulica Beale umiała mówić

Film Gdyby ulica Beale umiała mówić obejrzysz online na:

Film nie jest dostępny na żadnej z platform.

Gdyby ulica Beale umiała mówić

Gdyby ulica Beale umiała mówić – Fabuła

Gdyby ulica Beale umiała mówić opowiada historię młodej pary, którą tworzą Alonzo Hunt (grany przez Stephan’a James’a) oraz Tish Rivers (w tę rolę wciela się KiKi Layne). Młodzi są ze sobą bardzo szczęśliwi i cieszą się swą wzajemną miłością. Jednak wszystko trwa do czasu, gdy Alonzo zostaje niesłusznie skazany za gwałt na dziewczynie z Portoryko. Mimo, że chłopak ma bardzo dobre alibi, to zwycięża rasizm i policja, która fabrykuje dowody w tej sprawie, dzięki którym Alonzo trafia niesłusznie do więzienia na wiele lat. Najbliższa rodzina oraz wierni przyjaciele walczą o wolność dla Alonzo, jednak czy im się uda? Nie będziemy zdradzać zakończenia więc zapraszamy do oglądania na naszej stronie.

Nie oglądaliście Faworyta Cały Film Zalukaj ? Przeczytajcie artykuł o tej produkcji na naszej stronie.

Gdyby ulica Beale umiała mówić oceniamy pozytywnie. Jest przepiękną balladą o uczuciu, który potrafi przezwyciężyć nawet największe cierpienia. Krytycy filmowi są takiego samego zdania, w końcu nieprzypadkowo ten film zdobył Złotego Globa i nominowany jest do innych prestiżowych nagród.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Wierzę w Ciebie?

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo