Eternals – Gdzie obejrzeć cały film?

Eternals to film science fiction w reżyserii Chloé Zhao, który zadebiutował w 2021 roku. Film jest częścią uniwersum Marvela i opowiada historię nieśmiertelnej rasy zwanej Eternals, którzy muszą stawić czoła swoim przeciwnikom, Deviantom, aby ochronić ludzkość.

W filmie wystąpili m.in. Angelina Jolie jako Thena, Richard Madden jako Ikaris, Kumail Nanjiani jako Kingo, Lauren Ridloff jako Makkari, Brian Tyree Henry jako Phastos i Salma Hayek jako Ajak.

Eternals

Film Eternals obejrzysz online na:

  • Disney Plus
Disney Plus
Eternals

Eternals – Opinia o filmie

Eternals otrzymał pozytywne opinie od krytyków, którzy docenili kreatywne podejście reżyserki do uniwersum Marvela i świetne wykonanie wszystkich aktorów. Film został też pochwalony za swoją niezwykłą scenografię i efekty specjalne, które dodają jeszcze więcej wartości do tej epickiej opowieści.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Wonder Woman 1984?

W recenzjach filmu pojawiają się również pochwały dla zróżnicowanej obsady, która dodaje różnorodności do tego już tak różnorodnego uniwersum. Widzowie zachwycili się również dynamiczną akcją, która trzyma w napięciu od początku do końca.

Eternals jest wartym uwagi filmem dla wszystkich fanów Marvela i sci-fi. Reżyserka Chloé Zhao ponownie udowadnia swój talent, a dynamiczna obsada i niezwykła scenografia sprawiają, że film jest jednym z najlepszych filmów Marvela ostatnich lat.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo