Emma. Cały Film

Emma. Cały Film

Feb. 13, 2020125 Minut
7.1 1195 głosów

Materiał został odtworzony już 1,195 razy

Gdzie obejrzeć Emma. Cały Film Online?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Emma zalukaj to urocza adaptacja znanego klasyka Jane Austen o sprytnej młodej kobiecie, która nie może przestać wtrącać się w życie miłosne swoich przyjaciół. Poznamy tam wiele barwnych postaci, takich jak Knightley (Johnny Flynn) czy tytułowa Emma (Anya Taylor-Joy). Choć film traktuje o miłości i ma pewne cechy erotyku, żadna ze scen nie ma charakteru seksualnego. Bohaterowie całują się, flirtują i rozmawiają o małżeństwie i zalotach.

Emma zalukaj opiera się na klasycznej powieści Jane Austen z XIX wieku, w której arystokratyczna 21-letnia Emma Woodhouse (Anya Taylor-Joy) jest znudzona swoim życiem. Powodem tego jest ślub jej ukochanej guwernantki Miss Taylor (Gemma Whelan) z wdowcem – Panem Westonem (Rupert Graves). Emma, która mieszka ze swoim nerwowym ojcem (Bill Nighy), szuka relacji. Bohaterka zaprzyjaźnia się z Harriet Smith (Mia Goth), młodą kobietą o nieznanym pochodzeniu, która uczęszcza do wiejskiej szkoły z internatem dla dziewcząt. Emma jest zdeterminowana, by sparować Harriet z młodym namiestnikiem, panem Eltonem (Josh O’Connor), więc przekonuje Harriet, aby nie spotykała się z przystojnym rolnikiem, Robertem Martinem (Connor Swindells).

Emma cały film, podobnie jak książka, bada kwestie roli kobiet w społeczeństwie, przyjaźni i zalotów wśród klas społecznych. Inna istotna kwestia produkcji dotyczy tego, dlaczego manipulowanie innymi, nawet dla ich własnego dobra, rzadko kończy się dobrze. Film został zaadaptowany przez scenarzystkę Eleanor Catton i wyreżyserowany przez amerykańską fotograf i producentkę Autumn de Wilde. Motywem przewodnim jest empatia, współczucie i kwestia wybaczania innym.

Emma cały film to prawdziwe dzieło sztuki. Detale w połączeniu z zabawniejszym niż oczekiwano scenariuszem i wspaniałymi aktorami sprawiają, że jest to jedna z najlepszych adaptacji Jane Austen od wielu lat. Reżyser Autumn de Wilde i scenarzysta Eleanor Catton stworzyli Emmę z sercem, humorem i pozytywnym aspektem kobiecych relacji w tej historii. Wyrazista twarz Taylor-Joy i jej maniery sprawiają, że jest to bohaterka o dobrych intencjach, ale nieświadoma wielu spraw.

Emma. Cały Film
Emma. Cały Film
Emma. Cały Film
Emma. Cały Film
Emma. Cały Film
Emma. Cały Film
Emma. Cały Film
Emma. Cały Film
Emma. Cały Film
Emma. Cały Film

Reżyser

Obsada

Anya Taylor-Joy isEmma Woodhouse
Emma Woodhouse
Johnny Flynn isGeorge Knightley
George Knightley
Josh O'Connor isMr. Elton
Mr. Elton
Callum Turner isFrank Churchill
Frank Churchill
Mia Goth isHarriet Smith
Harriet Smith
Miranda Hart isMiss Bates
Miss Bates
Bill Nighy isMr. Woodhouse
Mr. Woodhouse
Rupert Graves isMr. Weston
Mr. Weston
Gemma Whelan isMiss Taylor / Mrs. Weston
Miss Taylor / Mrs. Weston
Amber Anderson isJane Fairfax
Jane FairfaxOryginalny tytuł Emma.
Ocena TMDb 7.1 1,195 votes

Podobne filmy i seriale

Plażowy haj Cały Film
After 2 Cały Film
Naprzód Cały Film
After 3 Ocal mnie Cały Film
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham Cały Film
Małe Kobietki Cały Film
Shazam! Cały Film
Swingersi Cały Film
Aladyn Cały Film
Kosmiczny mecz: Nowa era Cały Film
LEGO Przygoda 2 Cały Film
Tom & Jerry Cały Film

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego dnia!