Dżentelmeni – Gdzie obejrzeć cały film online?

Dżentelmeni przedstawia historię barona narkotykowego, który postanawia sprzedać swój interes i odejść raz na zawsze z tego biznesu. Gdy konkurencja się o tym dowiaduje, postanawia go wykończyć za wszelką cenę. Zaczyna się ryzykowna rozgrywka, pełna zwrotów akcji, a także przemyślanych ruchów i równie ostrych dialogów.

Dżentelmeni

Film Dżentelmeni obejrzysz online na:

  • Player
Player
Dżentelmeni

Dżentelmeni to komedia kryminalna najwyższych lotów. Co prawda nie ma się co temu dziwić, że jest to tak wartościowy film ponieważ za kamerą stanął swoisty mistrz gatunku – Guy Ritchie. Jest to bardzo ceniony i szanowany reżyser. Twórca takich hitów jak Przekręt, Porachunki oraz Sherlock Holmes. Od wielu lat pracuję z takimi znanymi aktorami jak Brad Pitt czy Jason Statham.

Jeśli szukasz więcej informacji na ten temat, polecamy również inne artykuły na naszej stronie:

Dżentelmeni – Obsada aktorska

W przypadku tej produkcji również możemy mówić o znanych aktorach. Dżentelmeni zebrał wokół siebie takie gwiazdy jak Matthew McConaughey (odtwórca głównej roli), Charlie Hunnam, Colin Farrell czy też Hugh Grant. Po takich nazwiskach śmiało możemy oczekiwać filmu, który zapamiętamy na wiele lat. Rzadko bowiem się zdarza, by tak wielu znanych aktorów zagrało razem w jednej produkcji.

Dżentelmeni ma szansę zostać jednym z najważniejszych filmów tego roku. Przez bardzo długi okres czasu na ekranach nie gościła komedia kryminalna tak wysokiej jakości. Dlatego warto docenić ten film. Dla samego reżysera jest to swoisty powrót do korzeni. To właśnie dzięki temu gatunkowi i świetnie zrobionym produkcjom, Guy Ritchie zdobył popularność i szacunek wielu krytyków. Czy tym razem powtórzy sukces wcześniejszych hitów?

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Szybcy i Wściekli 9?

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo