Doktor Dolittle – Gdzie obejrzeć cały film online?

Doktor Dolittle to na nowo nakręcona opowieść o słynnym doktorze, który potrafił komunikować się z różnymi zwierzętami. Tym razem po raz kolejny zostaniemy zabrani w niesamowity świat przygód i niesamowitych zwierząt. Jak potoczą się losy słynnego weterynarza o tak niecodziennych umiejętnościach?

Doktor Dolittle 2020

Film Doktor Dolittle obejrzysz online na:

  • Amazon Prime Video
Amazon Prime Video
Doktor Dolittle 2020

Doktor Dolittle 2020 to film z całkowicie innymi aktorami. Tym razem w rolę doktora wcieli się bardzo znany hollywoodzki gwiazdor Robert Downey Jr. Aktor swoją popularność zawdzięcza roli Iron Mana oraz Sherlocka Holmesa. Od lat należy do najlepiej zarabiających aktorów na całym świecie więc nic dziwnego, że zgodził się wziąć udział w tak kasowym przedsięwzięciu jakim jest ten film. Oprócz niego zobaczymy takie gwiazdy jak Antonio Banderas czy Michael Sheen. Co ciekawe głos pod jedno ze zwierząt podłoży słynny zapaśnik John Cena. Jak widzimy naprawdę jest na co czekać, bo sama obsada zapowiada się wyśmienicie.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Brahms The Boy 2?

Doktor Dolittle – Nowe wydanie klasycznego filmu

Chyba wszyscy pamiętają niesamowitą serię filmową z Eddiem Murphy’m w roli głównej. Otóż akcja tamtej serii miała miejsce w teraźniejszych czasach. Natomiast tym razem Doktor Dolittle przeniesie nas do wiktoriańskiej Anglii czyli do dziewiętnastego wieku. Ciekawe jak taka zmiana ram czasowych wpłynie na odbiór umiejętności słynnego doktora, jednak nie zapominajmy jak sprytną i inteligentną jest osobą.

Lubisz filmy kryminalne? Koniecznie sprawdź Na noże

Reżyserem produkcji jest natomiast Stephen Gaghan. Jest to bardzo utalentowany twórca, który do pory był o wiele częściej scenarzystą niż reżyserem. Jak poradzi sobie z trudniejszym zadaniem? Miejmy nadzieje, że dobrze ponieważ oczekiwania fanów dotyczące tego filmu są naprawdę wygórowane.

Doktor Dolittle 2020 swoją fabułę zawdzięcza serii niesamowitych książek autorstwa Hugh Loftinga. Był to brytyjski pisarz tworzący literaturę dziecięcą. Co ciekawe pierwsze wydanie opowieści o utalentowanym weterynarzu miało miejsce dokładnie 100 lat temu. To oznacza, że ta część miała premierę w okrągłą rocznicę. Jest to swego rodzaju hołd dla tego słynnego pisarza.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo