Czarna Wdowa – Gdzie obejrzeć cały film online?

Czarna wdowa to film w całości poświęcony postaci granej przez Scarlett Johansson. Od początku była jedną z najważniejszych ikon w uniwersum filmowym Marvela. Ale podczas gdy inni superbohaterowie mieli wiele własnych produkcji, Czarna Wdowa aż do teraz zawsze dołączała do walki z innymi. Nowy film o Czarnej Wdowie mocno skupia się na Natashie Romanoff i jej mrocznej przeszłości jako zabójcy wyszkolonego przez rosyjski rząd. To pierwszy solowy występ tej postaci na dużym ekranie.

Czarna wdowa

Film Czarna Wdowa obejrzysz online na:

  • Disney Plus
  • Player
Disney Plus
Player
Czarna wdowa

Czarna wdowa to produkcja, w której zgodnie z oczekiwaniami, Scarlett Johansson powróci jako Czarna Wdowa. Pierwsze informacje o filmie przekazano szerszemu gronu odbiorców poprzez plakat udostępniony na Instagramie przez artystę koncepcyjnego Marvela, Andy’ego Parka. Jednoznacznie wynikało z niego, że „Czarna Wdowa” ma zaprezentować klasycznego złoczyńcę Marvela – Taskmastera, który jest doskonale znany wszystkim fanom tego uniwersum.

Jeśli chcesz poznać więcej na ten temat, polecamy również inne artykuły na naszej stronie:

Czarna Wdowa – Obsada aktorska

Czarna Wdowa nie jest wyjątkiem od reguły – Marvel zawsze dobiera obsadę aktorską najwyższej klasy. Zdobywczyni Oscara, Rachel Weisz, gra Melinę – rosyjską panią szpieg, która pod pseudonimem Iron Maiden jest czarnym charakterem w komiksach. Florence Pugh to Jelena, która przejęła płaszcz Czarnej Wdowy po Nataszy Romanoff, a David Harbour (znany między innymi z filmu Hellboy i serialu Stranger Things) gra Alexie Shostakova, znanego również jako Red Guardian. Jest on rosyjskim odpowiednikiem Kapitana Ameryki.

365 dni to popularny film, który powinien zobaczyć każdy fan emocjonalnego kina.

Czarna Wdowa jest nadzorowany przez Panel Comic Con. Jeśli chodzi o inne informacje dotyczące filmu ujawnił on również, że Florence Pugh zagra przyszywaną siostrę Natashy, Yelenę Belovą, a Rachel Weisz została obsadzona jako liderka ośrodka szkoleniowego dla superszpiegów, w którym Romanoff początkowo uczyła się podstaw swojej pracy. Jest też historia osadzona w Budapeszcie. Wydarzenia w węgierskiej stolicy miały miejsce już w pierwszym filmie Avengers i od tego czasu była ona często wykorzystywana jako punkt odniesienia.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Mulan?

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo