Cóż za piękny dzień – Gdzie obejrzeć cały film online?

Cóż za piękny dzień to film oparty na prawdziwej, choć mało prawdopodobniej historii przyjaźni między Fredem Rogerem (Tom Hanks) a dziennikarzem Tomem Junodem (Matthew Rhys). W filmie cyniczny dziennikarz zastanawia się, czy wierzyć, że Mister Rogers z telewizji może być naprawdę „najmilszym człowiekiem na ziemi”. Gdy jednak poznaje się on z Rogersem, jego życie powoli się zmienia, zarówno na stopie osobistej, jak i zawodowej. Hanks grający w Rogersa wystarczy, by film spodobał się wielu ludziom. Ci, którzy w dzieciństwie oglądali programy Rogersa mogą być ciekawi, czy ten mężczyzna naprawdę był tak empatyczny i hojny.

Cóż za piękny dzień

Film Cóż za piękny dzień obejrzysz online na:

Film nie jest dostępny na żadnej z platform.

Cóż za piękny dzień

Cóż za piękny dzień to film dla dorosłych i dla dzieci. Choć znajdziemy tam jedną czy dwie sceny skierowane przede wszystkim dla dorosłych (zażywanie alkoholu), to jednak całościowo nie można nazwać tego filmu nieodpowiednim dla dzieci. Produkcja zajmuje się także poważnymi tematami, takimi jak śmierć, przebaczenie i wyobcowane relacje rodzinne. Ogólnie rzecz biorąc, jest to doświadczenie pozytywne i inspirujące. Rogers uczy wszystkich wokół siebie o mocy miłości i życzliwości. Zachęca dzieci i dorosłych, aby wierzyli, że są wyjątkowi, godni miłości i zdolni do wybaczania.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Zew Krwi?

Cóż za piękny dzień – O czym jest ten film?

Cóż za piękny dzień nie jest typową biografią, ponieważ nie opisuje dłuższego okresu życia swojego głównego bohatera. Zamiast tego produkcja koncentruje się na specyficznej przyjaźni między dziennikarzem magazynu Esquire Lloydem Vogelem, a Fredem Rogerem. Lloyd to dziennikarz oparty na prawdziwej postaci Toma Junoda. Jego zadaniem jest obserwacja i przeprowadzanie wywiadów z Rogerem, co owocuje nietuzinkową i bardzo mocną przyjaźnią.

Lubisz horrory? W takim razie słyszałeś na pewno o pierwszym polskim filmie grozy. W lesie dziś nie zaśnie nikt to bardzo popularna produkcja, która ma premierę za kilka dni.

Cóż za piękny dzień jest przejmującym, niesamowitym hołdem dla człowieka, który uosabiał dobroć i miłość do dzieci i dorosłych przez cztery dekady. Tom Hanks doskonale sprawdza się w tej rolii. Drugi niekonwencjonalny dramat biograficzny w reżyserii Marielle Heller i zapewne nie ostatnie jej wybitne dzieło.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo