Countdown – Gdzie obejrzeć cały film online?

Countdown opowiada o tajemniczej aplikacji, która odlicza dni do Twojej śmierci. Szybko okazuje się, że program działa z ogromną skutecznością. Grupka przyjaciół postanawia pobrać aplikację na swoje telefony. Szybko jednak żałują swojej decyzji ponieważ niektórzy z nich zobaczyli coś czego bez wątpienia nie chcieli oglądać. Mianowice chodzi o krótki czas swojego życia. Większość młodych osób zobaczyła na ekranie wiele lat swojego życia, jednak znalazło się parę osób, którym licznik pokazał zaledwie kilka dni. Czy głównym bohaterom uda się oszukać przeznaczenie i wygrać z tajemniczym programem?

Countdown

Film Countdown obejrzysz online na:

Film nie jest dostępny na żadnej z platform.

Countdown

Countdown to film, który naprawdę warto zobaczyć. Tak jak miałem okazję wspomnieć w poprzednim wpisie, horrory często mają bardzo fajne i oryginalne pomysły na fabułę. Podobnie było w przypadku w produkcji Zabawa w pochowanego. Tak samo jest tutaj. Film ten ma naprawdę świetny scenariusz. Chodzi o pewną aplikację, która odlicza czas do Twojej śmierci. Naprawę genialne, zwłaszcza w czasach, gdzie nie możemy ruszyć się bez smartfonu. Z nowej technologii korzystamy praktycznie w każdej chwili. Wiadomości do przyjaciół, randki lub plany treningowe to tylko kilka z tysiąca możliwości jakie oferują nam telefony. Dlatego to świetna sprawa, że twórcy wykorzystali to do zrobienia horroru.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Sonic szybki jak błyskawica?

Countdown – Jak wygląda film?

Countdown jest pełen strasznych momentów. Ja sam kilka razy naprawdę się przestraszyłem. Oczywiście to świadczy o tym, że ten horror spełnia swoje zadanie i potrafi dać niesamowity dreszczyk emocji. Reżyserem produkcji jest nowicjusz – Julian Dec. Nie ma on w swojej karierze dużego doświadczenia, jednak zdołał przekonać studio swoją artystyczną wizją. Julian jest również twórca scenariusza, czyli można powiedzieć, że miał wolną rękę w przypadku tworzenia tej produkcji.

Według mnie Countdown jest świetnym filmem grozy. Oprócz wielu jump scare’ów czyli scen, które mają nas wystarczyć, produkcja ma ciekawe dialogi oraz fajnych bohaterów. Postacie w filmie na pewno zapamiętamy na długi czas. Jednym słowem, polecam jak najbardziej ten film, nie tylko fanom horrorów.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo