Ciche Miejsce 2 – Gdzie obejrzeć cały film online?

Ciche Miejsce 2 to kontynuacja bardzo popularnego horroru, którego produkcją zajmuje się legendarne studio Paramount. Film, w reżyserii Johna Krasińskiego, kontynuuje historię rodziny Abbott, która zyskuje pomoc tajemniczego nieznajomego (Cillian Murphy) w świecie wciąż opanowanym przez potwory zabijające po usłyszeniu najdelikatniejszego dźwięku.

Ciche Miejsce 2

Film Ciche Miejsce 2 obejrzysz online na:

  • Netflix
  • Player
Netflix
Player
Ciche Miejsce 2

Ciche Miejsce 2 jest sequelem bardzo dobrego i uwielbianego przez fanów horroru z 2018 roku. Jaki był jego zarys fabularny? W ciągu trzech miesięcy w 2020 r. większość ludzkiej Ziemi została zniszczona przez niewidzące istoty pozaziemskie z bardzo wrażliwym słuchem. Cechując się znacznym rozmiarem, szybkością i pozornie nieprzeniknioną opancerzoną skorupą, wykorzystali swoją ostrość słuchową, aby zlokalizować i zaatakować wszystko, co wydawało jakikolwiek hałas. Historia zatacza koło a bohaterowie znów muszą zrobić wszystko, by przeżyć…

Zachęcam do zapoznania się z innymi artykułami na naszej stronie:

Ciche Miejsce 2 – Opinia o filmie

Ciche Miejsce 2 może być najbardziej intrygującą produkcją tego sezonu, szczególnie na początku 2020 roku. Cały nowy materiał wygląda świetnie – Emily Blunt strzelająca kosmitom w twarz strzelbą najprawdopodobniej nigdy się nie znudzi. W tej części reżyser pokazuje nam wiele retrospekcji, które wyjaśniają, jak świat się skończył w ten sposób. Jest kilka szybkich ujęć niektórych potworów, które atakują bezbronnych cywili przebywających na pikniku. Ale pierwszy film miał tak solidną, samodzielną przesłankę, że zmartwieniem dwójki jest już wyłącznie podtrzymanie swojej legendy.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Bad Boys for Life?

Jeżeli jesteś fanem horrorów to koniecznie powinieneś zainteresował się tym filmem. Niewidzialny człowiek zapowiada się naprawdę niesamowicie, a fabuła jest bardzo dobrze dopracowana. Nie można tego przegapić.

Ciche Miejsce 2 to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów horrorów i szeroko pojętego kina grozy. Nie brakuje tu scen budujących napięcie, a także tych bardziej brutalnych. Niewątpliwie warto go obejrzeć, także ze względu na niesamowite efekty specjalne, od których nie da się odwrócić wzroku. Niewątpliwie doskonały sequel i prawdopodobnie jeden z najlepszych horrorów, jakie będziemy mieli okazję zobaczyć w tym roku.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo