Buzz Astral Cały Film

Buzz Astral Cały Film

Jun. 15, 202293 Minut
9.0 984312 votes

Materiał został odtworzony już 984,312 razy

Gdzie obejrzeć Buzz Astral Cały Film Online?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Lubisz filmy z kosmitami, statkami kosmicznymi i bronią laserową? W takim razie z pewnością spodoba Ci się nowy film o nazwie Buzz Astral, który wkrótce pojawi się na ekranach kin. Jest to historia kosmity o imieniu Buzz Astral, który rozbił się na Ziemi, gdzie został schwytany przez naukowców. Aby uciec i wrócić na ojczystą planetę, musi odnaleźć swój statek kosmiczny, który został ukryty gdzieś w tajnym laboratorium. Dowiedz się, w jaki sposób ten film rzuci wyzwanie twojemu umysłowi…

Buzz Astral cały film – Fabuła

Fabuła filmu Buzz Astral opowiada o kosmicie o imieniu Buzz Astral, który przyleciał na Ziemię swoim statkiem kosmicznym, aby zniszczyć planetę, ponieważ otrzymał taki rozkaz od swojego dowódcy. Po drodze coś poszło nie tak ze statkiem kosmicznym, więc stracił kontrolę nad pojazdem i rozbił się na Ziemi. Kiedy odzyskał przytomność, został już schwytany przez naukowców w tajnym laboratorium. Aby uciec i wrócić na rodzinną planetę, musi odnaleźć swój statek kosmiczny, który był ukryty gdzieś w tym laboratorium. Ale naukowcy zrobili wszystko, aby znaleźć ten statek. Jedynym sposobem na ucieczkę Buzza Astrala jest więc najpierw odnalezienie statku kosmicznego, a potem znalezienie sposobu na pokonanie wszystkich przeszkód i ucieczkę z laboratorium.

Buzz Astral cały film – Obsada

Reżyserem i producentem tego filmu jest Brad Bird. Jest on znany z reżyserowania filmów wysokiej jakości. Głównymi bohaterami tego filmu są: – W roli głównej występuje Buzz Astral – kosmita z planety Kosmos, którego statek kosmiczny rozbił się na Ziemi. Musi odnaleźć swój statek kosmiczny i zniszczyć laboratorium, w którym został uwięziony, aby wrócić na swoją ojczystą planetę. – W rolę dowódcy statku kosmicznego Buzza Astrala wciela się Jeffery Wright. Jest on odpowiedzialny za wysłanie Buzza Astrala na Ziemię w celu jej zniszczenia. – W rolę naukowca wcielił się Tim Allen. Jest to prawdziwy naukowiec, który pracuje w laboratorium, gdzie Buzz Astral został schwytany. – W rolę dziennikarki wciela się Julia Louis-Dreyfus. Jest ona znaną dziennikarką, która pisze artykuły o laboratorium, w którym schwytano Buzza Astrala. – W rolę prawniczki wciela się Génesis Rodríguez. Pracuje ona jako prawnik, broniąc praw naukowców pracujących w laboratorium.

Przeczytaj też: Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a Online

Kim jest Buzz Astral?

Buzz Astral jest kosmitą, którego statek kosmiczny rozbił się na Ziemi. Musi odnaleźć swój statek kosmiczny i zniszczyć laboratorium, w którym został uwięziony, aby wrócić na swoją ojczystą planetę. Jest to bardzo trudne zadanie, ale musi je wykonać, aby powrócić na swoją ojczystą planetę. Jest on dzielnym bohaterem, którego statek kosmiczny spadł na Ziemię. Został on schwytany przez naukowców w tajnym laboratorium, gdzie musi odnaleźć swój statek kosmiczny i uciec z tego laboratorium. Kiedy statek kosmiczny spadł na Ziemię, został uszkodzony, więc nie jest możliwy powrót w kosmos.

Powiązany artykuł: Przemytnik

Gdzie oglądać film Buzz Astral online?

Film Buzz Astral będzie miał swoją premierę wkrótce. Dlatego możesz go obejrzeć w kinie lub poczekać na jego premierę w telewizji. Ale możesz też obejrzeć go online. Tam też możesz obejrzeć zwiastun tego filmu. Film Buzz Astral nie został jeszcze wyemitowany. Musisz więc poczekać jeszcze jakiś czas.

Buzz Astral cały film – Podsumowanie

Artykuł opowiada wszystko o filmie Buzz Astral, który już niedługo wejdzie do kin. Oprócz głównej fabuły opisuje również postacie, które grają główne role w tym filmie. Dlatego z pewnością spodoba Ci się ten film, gdy go obejrzysz. Ponadto możesz podzielić się tymi informacjami ze swoimi przyjaciółmi.

Buzz Astral Cały Film
Buzz Astral Cały Film
Buzz Astral Cały Film
Buzz Astral Cały Film
Buzz Astral Cały Film
Buzz Astral Cały Film
Buzz Astral Cały Film

Reżyser

Obsada

Chris Evans isBuzz Lightyear (voice)
Buzz Lightyear (voice)
Keke Palmer isIzzy Hawthorne (voice)
Izzy Hawthorne (voice)
Dale Soules isDarby Steel (voice)
Darby Steel (voice)
Taika Waititi isMo Morrison (voice)
Mo Morrison (voice)
Peter Sohn isSox (voice)
Sox (voice)
Uzo Aduba isAlicia Hawthorne (voice)
Alicia Hawthorne (voice)
James Brolin isEmperor Zurg (voice)
Emperor Zurg (voice)
Mary McDonald-Lewis isI.V.A.N. (voice)
I.V.A.N. (voice)
Efren Ramirez isAirman Diaz (voice)
Airman Diaz (voice)
Isiah Whitlock Jr. isCommander Burnside (voice)
Commander Burnside (voice)Oryginalny tytuł Lightyear
Ocena IMDb 9.0 984,312 votes

Podobne filmy i seriale

Bliźniak Cały Film
Tom & Jerry Cały Film
Ralph Demolka w Internecie Cały Film
Uncharted Cały Film
Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw Cały Film
Głębia strachu Cały Film
Bodyguard i żona zawodowca Cały Film
Ptaki Nocy Cały Film
Trolle 2 Cały Film
Greenland Cały Film
1917 Cały Film
Aquaman Cały Film

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego dnia!