Brahms The Boy 2 – Gdzie obejrzeć cały film online?

Brahms The Boy 2 to amerykański horror w reżyserii Williama Brenta Bella. Scenariusz został napisany przez Stacey Menear. To kontynuacja filmu The Boy z 2016 roku, w której występują Katie Holmes, Ralph Ineson, Owain Yeoman i Christopher Convery. Młoda rodzina, nieświadoma mrocznej historii, wprowadza się do posiadłości Heelshire. Główną osią fabularną jest historia najmłodszego syna, który znalazł porcelanową lalkę – Brahmsa – i zaprzyjaźnił się z nią.

Brahms The Boy 2

Film Brahms The Boy 2 obejrzysz online na:

  • Viaplay
Viaplay
Brahms The Boy 2

Brahms The Boy 2 ma wyjątkowo barwną historię, w której centrum jest Brahms Heelshire. To tytułowy główny antagonista thrillera psychologicznego z 2016 roku The Boy i jego kontynuacji, czyli Brahms: The Boy 2. Jest potomkiem zamożnej rodziny Heelshire i seryjnym zabójcą. Jego rodzice sfałszowali jego śmierć, aby go chronić po tym, jak zabił swojego przyjaciela gdy miał 8 lat, czego efektem był areszt domowy przez 20 lat. Jego rodzice zostawili Brahmsa z nianią jako pożegnalny prezent, aby mogli umrzeć upewniając się, że jest pod opieką. Tym razem Brahms zacznie terroryzować kolejną rodzinę…

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Gorący temat?

Brahms The boy 2 – Jak wyglądała produkcja filmu?

Brahms The boy 2 miał dość skomplikowany proces produkcyjny. W październiku 2018 roku ogłoszono, że Katie Holmes dołączyła do obsady filmu, a William Brent Bell powraca do reżyserii produkcji na podstawie scenariusza Stacey Menear. Miała ona być z Mattem Berensonem, Garym Lucchesi, Tomem Rosenbergiem, Jimem Wedaą i Ericem Reidem. Produkcją i dystrybucją miało sięzająć STX Entertainment. W listopadzie 2018 r. do obsady filmu dołączyli Ralph Ineson, Christopher Convery i Owain Yeoman.

Kraina Lodu 2 to kontynuacja bardzo popularnej bajki, która zdobyła serca fanów na całym świecie.

Brahms The Boy 2 jest nie tylko niezłym horrorem, ale jest prawdziwą bombą. Obsada filmu, czyli Katie Holmes, Owain Yeoman, Christopher Convery to wybitni aktorzy, którzy doskonale radzą sobie z granymi przez siebie rolami. Pierwsza część była doskonałym horrorem i jesteśmy przekonani, że sequel również spodoba się wszystkim fanom kina grozy!

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo