Brahms: The Boy II Cały Film

Brahms: The Boy II Cały Film

Zło ma niewinne obliczeFeb. 20, 202086 Minut
6 977 głosów

Materiał został odtworzony już 977 razy

Gdzie obejrzeć Brahms: The Boy II Cały Film Online?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Brahms The Boy 2 zalukaj to amerykański horror w reżyserii Williama Brenta Bella. Scenariusz został napisany przez Stacey Menear. To kontynuacja filmu The Boy z 2016 roku, w której występują Katie Holmes, Ralph Ineson, Owain Yeoman i Christopher Convery. Młoda rodzina, nieświadoma mrocznej historii, wprowadza się do posiadłości Heelshire. Główną osią fabularną jest historia najmłodszego syna, który znalazł porcelanową lalkę – Brahmsa – i zaprzyjaźnił się z nią.

Brahms The Boy 2 zalukaj ma wyjątkowo barwną historię, w której centrum jest Brahms Heelshire. To tytułowy główny antagonista thrillera psychologicznego z 2016 roku The Boy i jego kontynuacji, czyli Brahms: The Boy 2. Jest potomkiem zamożnej rodziny Heelshire i seryjnym zabójcą. Jego rodzice sfałszowali jego śmierć, aby go chronić po tym, jak zabił swojego przyjaciela gdy miał 8 lat, czego efektem był areszt domowy przez 20 lat. Jego rodzice zostawili Brahmsa z nianią jako pożegnalny prezent, aby mogli umrzeć upewniając się, że jest pod opieką. Tym razem Brahms zacznie terroryzować kolejną rodzinę…

Brahms The boy 2 cały film miał dość skomplikowany proces produkcyjny. W październiku 2018 roku ogłoszono, że Katie Holmes dołączyła do obsady filmu, a William Brent Bell powraca do reżyserii produkcji na podstawie scenariusza Stacey Menear. Miała ona być z Mattem Berensonem, Garym Lucchesi, Tomem Rosenbergiem, Jimem Wedaą i Ericem Reidem. Produkcją i dystrybucją miało sięzająć STX Entertainment. W listopadzie 2018 r. do obsady filmu dołączyli Ralph Ineson, Christopher Convery i Owain Yeoman.

Brahms The Boy 2 cały film jest nie tylko niezłym horrorem, ale jest prawdziwą bombą. Obsada filmu, czyli Katie Holmes, Owain Yeoman, Christopher Convery to wybitni aktorzy, którzy doskonale radzą sobie z granymi przez siebie rolami. Pierwsza część była doskonałym horrorem i jesteśmy przekonani, że sequel również spodoba się wszystkim fanom kina grozy!

Brahms: The Boy II Cały Film
Brahms: The Boy II Cały Film
Brahms: The Boy II Cały Film
Brahms: The Boy II Cały Film
Brahms: The Boy II Cały Film
Brahms: The Boy II Cały Film

Reżyser

Obsada
Oryginalny tytuł Brahms: The Boy II
Ocena TMDb 6 977 votes

Podobne filmy i seriale

Ukryta gra Cały Film
Niewidzialny człowiek Cały Film
Joker Cały Film
Krzyk Cały Film
Bliźniak Cały Film
Tyler Rake: Ocalenie Cały Film
Sala samobójców. Hejter Cały Film
Nowi mutanci Cały Film
Climax Cały Film
Dom, który Zbudował Jack Cały Film
Na noże Cały Film
Przemytnik Cały Film

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego dnia!