Boże Ciało Cały Film

Boże Ciało Cały Film

Nie wierz we wszystko co widzisz.Sep. 10, 2019116 Minut
7.7 387 głosów

Materiał został odtworzony już 387 razy

Gdzie obejrzeć Boże Ciało Cały Film Online?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Boże Ciało cały film to historia chłopaka, który po wyjściu z poprawczaka postanawia udawać księdza w jednej z małych polskich wsi. Daniel jest dwudziestoletnim buntowniczym chłopakiem, który trafia do poprawczaka. W tym miejscu poznaje pracującego z młodzieżą Księdza Tomasza. Kapłan całkowicie odmienia życie wielu chłopców z zakładu poprawczego, w tym naszego głównego bohatera. Główny bohater od tego momentu pragnie zostać księdzem, jednak niestety nie udaje mu się to z powodu jego kryminalnej przeszłości. Tym sposobem postanawia udawać księdza i trafia do małej parafii, gdzie raz na zawsze odmienia życie mieszkańców.

Boże ciało cały film to obyczajowy w reżyserii Jana Komasy, znanego twórcy filmowego w naszym kraju. Reżyser odpowiada za Miasto 44 oraz Sale samobójców, które były bardzo popularne. Jednak w tym przypadku Komasie udało się stworzyć dzieło, które oprócz popularności jest niesamowicie dobrym i docenionym artystycznie filmem. Powinny o tym przede wszystkim świadczyć zdobyte nagrody, a także to, że film ten jest polskim kandydatem do nagrody Oscara.

Boże ciało zalukaj

Boże ciało zalukaj to bez wątpienia produkcja, która okaże się hitem. Jednak co najważniejsze jest to film z bardzo ciekawym przesłaniem. Dlatego uważam, że jak najwięcej ludzi powinno obejrzeć ten seans. Dodatkowo historia przedstawiona w produkcji jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. W główną role wcielił się Bartosz Bielenia, znany do tej pory głównie z drugoplanowych ról. Jednak należy powiedzieć, że w tej pierwszoplanowej roli wypadł naprawdę genialnie. Na ekranie partnerują mu Łukasz Simlat oraz Aleksandra Konieczna.

Gotowi na ostatnią część star wars? Gwiezdne wojny Skywalker odrodzenie zalukaj ma premierę już niedługo.

Warto też powiedzieć to, że Boże ciało online porusza trudny temat w naszym kraju. Polacy w większości mają konserwatywne podejście do Kościoła Katolickiego w naszym kraju. Filmy takie jak Kler były bardzo rożnie przyjęte przez te środowiska. Jestem bardzo ciekaw jak będzie w przypadku tego filmu. Co prawda obraz ten nie uderza w otwarty sposób w kościoł, jednak sprawia, że warto się zastanowić nad nauczaniem religii i korzystaniem z życia.

Boże Ciało Cały Film
Boże Ciało Cały Film
Boże Ciało Cały Film
Boże Ciało Cały Film

Reżyser

Jan Komasa
Director

Obsada

Barbara Kurzaj isEwa Kobielski - the widow
Ewa Kobielski - the widow
Leszek Lichota isWalkiewicz - the mayor
Walkiewicz - the mayor
Łukasz Simlat isFather Tomasz
Father Tomasz
Anna Biernacik isMarta's friend
Marta's friendOryginalny tytuł Boże Ciało
Ocena TMDb 7.7 387 votes

Podobne filmy i seriale

Last Christmas Cały Film
Cherry: Niewinność utracona Cały Film
Vox Lux Cały Film
Sala samobójców. Hejter Cały Film
Nomadland Cały Film
Złe wychowanie Cameron Post Cały Film
Obiecująca. Młoda. Kobieta. Cały Film
Pewnego razu… w Hollywood Cały Film
1917 Cały Film
Nie patrz w górę Cały Film
Gdyby ulica Beale umiała mówić Cały Film
Tyler Rake: Ocalenie Cały Film

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego dnia!