Bodyguard i żona zawodowca – Gdzie obejrzeć cały film?

Film Bodyguard i żona zawodowca z Ryanem Reynoldsem w roli głównej, to pełna akcji i humoru produkcja reżysera Patricka Hughesa. W filmie Bryce (Ryan Reynolds), były ochroniarz, rzuca swój stresujący zawód i udaje się na zasłużony odpoczynek, aby odciąć się od broni i problemów.

Jednak, gdy jego była klientka i obecna żona zawodowca (Salma Hayek) zostaje porwana, Bryce powraca do swojej dawnej profesji, aby ją ocalić. W trakcie wędrówki przez Europę, Bryce i jego była klientka muszą współpracować, by pokonać wspólnych wrogów i uwolnić żonę zawodowca.

Bodyguard i żona zawodowca

Film Bodyguard i żona zawodowca obejrzysz online na:

  • Player
  • Amazon Prime Video
Player
Amazon Prime Video
Bodyguard i żona zawodowca

Bodyguard i żona zawodowca – Opinia o filmie

Krytycy chwalą film za świetne występy Ryana Reynoldsa i Salmy Hayek, którzy dodają filmowi wartości i humoru. Duet ten jest niezapomniany i niezwykle zabawny, a ich chemia na ekranie jest bardzo naturalna. Wiele osób uważa, że film jest świetną rozrywką i że łączy on w sobie nie tylko akcję, ale także humor i romans.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Jojo Rabbit?

Ogólne recenzje są bardzo pozytywne i wiele osób uważa film za jeden z najlepszych komedii akcji w ostatnim czasie. Wiele osób poleca go jako świetny wybór na wieczór z rodziną lub z przyjaciółmi.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo