Bloodshot – Gdzie obejrzeć cały film online?

Bloodshot to najnowszy film o superbohaterach, który niedługo pojawi się w kinach. Fani są bardzo podekscytowani widząc obsadę aktorską, w tym legendarnego Vina Diesela. Jest on znany ze swoich ekscytujących filmów akcji, dlatego z pewnością pokaże coś, co zszokuje fanów – film odbija się bardzo głośnym echem. Jeśli należysz do fanów kina o superbohaterach, jest to niewątpliwie pozycja, z którą powinieneś się zapoznać.

bloodshot

Film Bloodshot obejrzysz online na:

Film nie jest dostępny na żadnej z platform.

bloodshot

Bloodshot może poszczycić się iście gwiazdorską obsadą. Poza Vinem Dieselem zagra tam również m.in. Toby Kebbel, Sam Heughan, Guy Pearce czy Lamone Morris. Wydanie Bloodshot zostało pierwotnie zaplanowane na luty 2020 r. Premiera została jednak odsunięta – gwiazda Vin Diesel pojawi się na ekranie kin w marcu 2020 roku. Tym niemniej po gronie tak utalentowanych aktorów możemy spodziewać się widowiska najwyższej klasy.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Głębia strachu?

Bloodshot – Fabuła filmu

Bloodshot obraca się wokół postaci Raya Garrisona (Vin Diesel), który po śmierci odradza się dzięki pracy zespołu naukowców. Naukowcy przekształcili Raya w superczłowieka dzięki ulepszeniom z zakresu nanotechnologii. Garrison rozpoczyna trening w nowym ciele. Jednak w chwili, gdy przypomina sobie swoją brutalną przeszłość, ucieka z obiektu w pogoni za swoim zabójcą, by się zemścić. Historia obraca się wokół jego zmagań i nowych mrocznych tajemnic kryjących się za całym spiskiem. Produkcja niewątpliwie przyciągnie przed ekran wszystkich fanów kina akcji, w szczególności tych zainteresowanych zmaganiami superbohaterów w walce ze złem.

Lubisz polskie filmy akcji? W takim razie Thor: Miłość i grom to film, który jak najbardziej powinieneś wziąć pod uwagę w przypadku szukania filmu do oglądania.

Bloodshot to kino, w którym Vin Diesel wcieli się w byłego żołnierza, który zmienił się w superbohatera. Chociaż Valiant Comics nie jest tak dobrze znane jak Marvel czy DC poza społecznością fanów komiksów, ich komiksy zyskały sobie miano bardzo dobrych. Wydawca jest obecnie w trakcie przenoszenia swoich komiksów na programy telewizyjne, seriale i filmy, w tym tegoroczny Bloodshot. Po tym, co Valiant Comics zaprezentowało do tej pory, niewątpliwie możemy spodziewać się doskonałego widowiska.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo