Batman (2022) – Gdzie obejrzeć cały film?

Batman to najnowsza adaptacja komiksów o mrocznym rycerzu z 2022 roku, w reżyserii Matta Reevesa. Film skupia się na interakcji między Batmanem, czyli Bruce’em Wayne’em, a policjantem Jamesem Gordonem, w walce z zagadkowym i niebezpiecznym przestępcą znanym jako Człowiek-Zagadka.

Batman (2022)

Film Batman (2022) obejrzysz online na:

  • HBO Max
  • Player
HBO Max
Player
Batman (2022)

Akcja toczy się w skorumpowanym Gotham City, gdzie Batman i Gordon łączą siły, aby powstrzymać Człowieka-Zagadkę, który jest na tropie sekretów z przeszłości Bruce’a Wayne’a. W filmie występuje również szereg innych znanych z komiksów postaci, takich jak Catwoman czy Alfred Pennyworth.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Lighthouse?

Batman (2022) – Opinia o filmie

Batman jest pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji, emocjonalnych scen i wartkich pościgów, a także świetnych efektów specjalnych. Aktorstwo jest również na wysokim poziomie, a Robert Pattinson jako Batman i Jeffrey Wright jako James Gordon szczególnie wyróżniają się w swoich rolach.

Jeśli jesteś fanem mrocznego rycerza z Gotham i filmów akcji, to „Batman” jest dla Ciebie. Z pewnością nie zawiedzie Twoich oczekiwań i dostarczy Ci mnóstwo emocji i niezapomnianych chwil na ekranie.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo