Bad Boys for Life – Gdzie obejrzeć cały film online?

Bad Boys For Life to kolejna część przygód dwóch policjantów, którzy kochają duże ryzyko i jeszcze szybsze samochody. W rolach głównych ponownie zobaczymy niesamowity duet aktorski, który tworzą Will Smith oraz Martin Lawrence. Wiele lat czekaliśmy na kontynuacje przygód tych niesamowitych gliniarzy, jednak w końcu możemy śmiało stwierdzić, że warto było czekać. Film ten jest po prostu rewelacyjny!

Bad Boys for Life

Film Bad Boys for Life obejrzysz online na:

Film nie jest dostępny na żadnej z platform.

Bad Boys for Life

Bad Boys 3 powstał dokładnie siedemnaście lat po premierze drugiej części tego hitu. Wielu fanów i krytyków jest zdania, że nie powinno się ruszać takich klasyków i nagrywać kolejnych części po wielu latach przerwy. Jednak śmiało można tutaj stwierdzić, że był to strzał w dziesiątkę. Nowa seria przygód bije rekordy popularności na całym świecie. Nic w tym dziwnego. Film ten jest naprawdę dobrze wykonany. Znajdziemy w nim wiele niesamowitych scen akcji, nakręconych dzięki najnowszej technologii, a także świetne pościgi, których nie powstydziłyby się najlepsze filmy z tej branży. Wisienką na torcie są kultowe dialogi, które sprawiają, że możemy poczuć klimat tej produkcji.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Jumanji Następny poziom?

Bad Boys For Life – Fabuła filmu

Bad Boys For Life nie ma skomplikowanej fabuły. Marcus Burnett jest już czterdziestoletnim mężczyzną z widoczną nadwagą. Cały czas zastanawia się nad przejściem na emeryturę by wieść spokojne życie u boku swojej pięknej narzeczonej. Wszystko się zmienia, gdy na jego partnera Mike’a zostaje podpisany wyrok śmierci przez albańskiego gangstera. Przyjaciele postanawiają po raz ostatni zjednoczyć się i rozprawić się z tymi problemami raz na zawsze.

Lubicie filmy, w których to dziewczyny grają główne role? Koniecznie zobaczcie Małe kobietki – to jeden z lepszych filmów tego roku.

Bad Boys 3 zaangażował wielu znanych aktorów. Oprócz wymienionej wcześniej dwójki głównych bohaterów zobaczymy także takie znane postacie jak Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig oraz Charles Melton. Na stanowisku reżyserskim zasiadło dwoje mężczyzn – Adil El Arbi i Bilall Fallah, którzy mimo posiadania niewielkiego doświadczenia wykonali kawał dobrej roboty, dzięki czemu dostaliśmy świetny film, który zdecydowanie warto obejrzeć.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo