Bad Boy Cały Film

Bad Boy Cały Film

Kobiety wolą niegrzecznych chłopcówFeb. 21, 2020135 Minut
5.3 26 głosów

Materiał został odtworzony już 26 razy

Gdzie obejrzeć Bad Boy Cały Film Online?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Bad Boy cały film to najnowszy film jednego z najbardziej kontrowersyjnych polskich reżyserów ostatnich lat, czyli Patryka Vegi, już wkrótce trafi na ekrany film. Fani talentu reżyserskiego Vegi już nie mogą się doczekać, natomiast przeciwnicy zapowiadają bojkot filmu.

Tematyka związana z najnowszym filmem Patryka Vegi jest mocno powiązana z ostatnimi wydarzeniami, które miały miejsce w Polsce. Chociaż sam reżyser stanowczo zaprzecza, że przy tworzeniu scenariusza kierował się tylko wydarzeniami, które miały miejsce w naszym kraju i twierdzi, że film ten opowiada o całym wachlarzu wszelkiej patologii występującej w polskiej piłce na przestrzeni wielu lat.

Bad Boy cały film opowiada o losach dwóch braci – starszego Piotra (w tej roli Maciej Stuhr), który jest policjantem i młodszego Pawła (granego przez Antoniego Królikowskiego), członka kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski) dla którego stylem życia są napady, rozboje i narkotyki. Pewnego dnia kończy się jednak bezkarność Pawła, który w wyniku donosu trafia za kratki. Starszy brat nie zostawia go jednak w potrzebie – wraz z nową poznaną dziewczyną Olą (w tej roli Katarzyna Zawadzka), która jest skutecznym adwokatem, wyciągają go z więzienia.

Paweł postanawia wykorzystać szansę, którą dał mu los i postanawia przejąć kontrolę nad swoim ukochanym klubem piłkarskim. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że od pewnego czasu jest pod czujną obserwacją tajnej sekcji policyjnej, do której należą Adam (Andrzej Grabowski) i prokurator Anna (Małgorzata Kożuchowska). Do tego wszystkiego dziewczyna Piotra jest coraz bardziej zauroczona jego młodszym bratem i zaczyna się angażować w jego nielegalną działalność. Wkrótce będzie musiała dokonać trudnego życiowego wyboru…

Bad Boy zalukaj

Bad Boy zalukaj jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Takie tłumaczenie zapewne trafi do osób, które nie śledzą na bieżąco wydarzeń piłkarskich w naszym kraju. Jednak fani piłki nożnej, zwłaszcza ci, którzy śledzili prasę w ostatnich miesiącach znajdą w tym filmie wiele analogii do tego, co przez ostatnie lata działo się w polskich klubach.

Widzieliście już artykuł o 365 dni zalukaj na naszej stronie? Jest to bardzo popularny film, o którym głośno się mówi przez ostatnie miesiące. Wzbudza wielkie emocje praktycznie wszystkich fanów filmów w naszym kraju.

Warto zaznaczyć, że w najnowszym filmie Vegi, oprócz plejady znanych aktorów, wystąpiło również dwóch reprezentantów Polski w piłce nożnej – Kamil Grosicki oraz Sławomir Peszko.

Bad Boy Cały Film
Bad Boy Cały Film
Bad Boy Cały Film
Bad Boy Cały Film

Reżyser

Patryk Vega
Director

Obsada




Oryginalny tytuł Bad Boy
Ocena TMDb 5.3 26 votes

Podobne filmy i seriale

Ambulans Cały Film
Oszust z Tindera Cały Film
Psy 3: W imię zasad Cały Film
Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw Cały Film
Buzz Astral Cały Film
Skazani na siebie Cały Film
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa Cały Film
Nikt Cały Film
Top Gun: Maverick Cały Film
Artemis Fowl Cały Film
Moonfall Cały Film
Głębia strachu Cały Film

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego dnia!