Artemis Fowl Cały Film

Artemis Fowl Cały Film

Jun. 12, 202094 Minut
5.7 1345 głosów

Materiał został odtworzony już 1,345 razy

Gdzie obejrzeć Artemis Fowl Cały Film Online?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Artemis Fowl zalukaj to adaptacja filmowa pierwszej części powieści fantasy z serii książek o tej samej nazwie, która zdobyła uznanie czytelników. Dwunastoletni irlandzki przywódca półświatka przestępczego Artemis Fowl II wraz ze swoim zaufanym ochroniarzem Domovoi Butlerem schwytali Holly Short, oficer LEP-RECON – tajnego podziemnego świata pełnego magicznych stworzeń. Ma on zostać wymieniony za złoto, które przywróciłoby świetność i majątek bogatej rodzinie Fowl.

Artemis Fowl zalukaj to film o 12-letnim geniuszu, który mieszka ze swoim ochroniarzem w rezydencji w Irlandii. Jego ojciec – król zbrodni – zaginął wraz z milionami rodziny Fowl, w wyniku czego jego matka oszalała. W pewnym momencie Artemis dowiaduje się o istnieniu podziemnego magicznego świata, zdobywając kopię Księgi Ludu poprzez duszka w Ho Chi Minh w Wietnamie. Tłumaczy stare runy i wykorzystuje te informacje, by porwać elitarnego oficera policji Lower Elements (LEP) i wróżkę Holly Short, by wziąć za nią okup.

Artemis Fowl cały film miał powstać już w roku 2001. Miramax Films nabyło prawa do filmu, a Lawrence Guterman podpisał kontrakt. W 2003 roku Eoin Colfer stwierdził, że scenariusz został zakończony i że casting miał się rozpocząć w tym samym roku, ale wyraził sceptycyzm co do tego, czy fa. Film był w fazie rozwoju i przypuszczano, że jego premiera przeciągnie się jeszcze bardziej. Zmieniło się to dopiero w 2017 r., kiedy to Disney wydał oficjalną listę obsady filmu, zapowiadając, że Ferdia Shaw zagra główną rolę w tej produkcji. Produkcja filmu rozpoczęła się oficjalnie 12 marca 2018 r.

Artemis Fowl online to produkcja, w której zagości Nonso Anozie. Zasłynął on z roli Xaro Xhoan Daxosa z drugiego sezonu Gry o tron, a także kapitana straży w remake’u Kopciuszka z Disneya w 2015 roku, również w reżyserii Branagha. Zagra on ochroniarza i powiernika Artemisa, Butlera. Dwie główne role bohaterów, Artemis Fowl i Holly Short, zostaną obsadzone przez nowych aktorów. W rolę Fowla wcieli się młoda irlandzka aktorka Ferdia Shaw, w rolę Short – Lara McDonnell, która grała niewielkie role w różnych brytyjskich dramatach.

Artemis Fowl Cały Film
Artemis Fowl Cały Film
Artemis Fowl Cały Film
Artemis Fowl Cały Film
Artemis Fowl Cały Film
Artemis Fowl Cały Film
Artemis Fowl Cały Film
Artemis Fowl Cały Film
Artemis Fowl Cały Film
Artemis Fowl Cały Film

Reżyser

Obsada

Ferdia Shaw isArtemis Fowl II
Artemis Fowl II
Colin Farrell isArtemis Fowl I
Artemis Fowl I
Lara McDonnell isCaptain Holly Short
Captain Holly Short
Josh Gad isMulch Diggums
Mulch Diggums
Tamara Smart isJuliet Butler
Juliet Butler
Joshua McGuire isBriar Cudgeon
Briar Cudgeon
Judi Dench isCommander Root
Commander Root
Adrian Scarborough isThe Goblin Chief
The Goblin ChiefOryginalny tytuł Artemis Fowl
Ocena TMDb 5.7 1,345 votes

Podobne filmy i seriale

Trolle 2 Cały Film
Moonfall Cały Film
Dumbo Cały Film
Wszystko wszędzie naraz Cały Film
Rodzina Addamsów Cały Film
Zielony Rycerz. Green Knight Cały Film
Ostatni pojedynek Cały Film
Lighthouse Cały Film
Power Cały Film
Mulan Cały Film
Bad Boys for Life Cały Film
Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni Cały Film

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego dnia!