Arktyka Cały Film

Arktyka Cały Film

Nov. 21, 201898 Minut
6.4 905 głosów

Materiał został odtworzony już 905 razy

Gdzie obejrzeć Arktyka Cały Film Online?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Arktyka zalukaj opowiada historie podróżnika, którego samolot rozbił się w zimnej tundrze. Główny bohater będzie musiał przeżyć w bardzo trudnych warunkach. Mężczyzna na swojej drodze napotka wiele przeszkód i niebezpiecznych zwierząt. Na szczęście znajdzie też rzeczy, które pomogą mu w tej walce. Na swojej drodze podróżnik spotka pewną kobietę niewiadomego pochodzenia. Nie wiadomo skąd ta osoba się wzięła i jaki ma cel. Będzie to bardzo ciekawe spotkanie.

W tej produkcji wystąpi tylko dwóch aktorów. Taka ilość jest bardzo niecodzienna, jednak uwalnia nowe środki pieniężne na efekty specjalne oraz elementy scenografii. Na ekranie zobaczymy Madsa Mikkelsena, znanego z roli Hanibala Lectera. A jego partnerką będzie Maria Thelma Smáradóttir, która ma bardzo małe doświadczenie aktorskie. Bez wątpienia będzie to bardzo ciekawe połączenie.

Arktyka cały film pokazuje niezwykłą walkę człowieka ze skrajnymi warunkami. Obrazuje jak zachowuje się mężczyzna, gdy musi walczyć o przetrwanie w dziczy. Będzie to naprawdę niesamowite widowisko, w dodatku ze świetnym aktorem obsadzonym w głównej roli. Jeżeli ktoś jest fanem survivalu i lubi oglądać Beara Gryllsa to zdecydowanie powinien zobaczyć ten film. Produkcja jest bardzo realistyczna i świetnie oddaje klimat mroźnej Syberii, który zobaczymy na ekranie.

Jestem świeżo po obejrzeniu arktyka cały film i mogę powiedzieć, że jestem bardzo usatysfakcjonowany poświęconym czasem. W żadnym wypadku tego nie żałuję. Dostaliśmy bardzo fajne show, które dobrze się ogląda. Każdą scenę śledzi się z zapartym tchem, ponieważ nie jesteśmy pewni o losy głównego bohatera. Jest to zdecydowanie dramat, gdyż mężczyzna przeżywa wiele wewnętrznych rozterek.

Arktyka Cały Film
Arktyka Cały Film
Arktyka Cały Film
Arktyka Cały Film
Arktyka Cały Film
Arktyka Cały Film
Arktyka Cały Film
Arktyka Cały Film
Arktyka Cały Film
Arktyka Cały Film

Reżyser

Joe Penna
Director

Obsada

Mads Mikkelsen isH. Overgård
H. Overgård
Tintrinai Thikhasuk isHelicopter Pilot
Helicopter PilotOryginalny tytuł Arctic
Ocena TMDb 6.4 905 votes

Podobne filmy i seriale

Walka z lodem Cały Film
Na rauszu Cały Film
Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun Cały Film
Rebeka Cały Film
(Nie)znajomi Cały Film
Mulan Cały Film
Jojo Rabbit Cały Film
Pętla Cały Film
Toy Story 4 Cały Film
King Richard: Zwycięska rodzina Cały Film
Malcolm i Marie Cały Film
Niebo o północy Cały Film

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego dnia!