Alita Battle Angel – Gdzie obejrzeć cały film?

Gotowi na film science fiction, który jest pełen akcji? Artykuł o Alita Battle Angel właśnie wylądował na naszej stronie. Standardowo tak jak w przypadku poprzednich produkcji recenzja ta posiada wszelkie niezbędne informacje.

Znany na całym świecie reżyser Robert Rodriguez powraca z niesamowitym dziełem pełnym wspaniałych zwrotów akcji i interesującej fabuły. Za scenariusz odpowiadają również znane osoby w świecie filmu takie jak James Cameron – twórca między innymi Avatara oraz Titanica miał na początku reżyserować ten film, jednak powierzył to zadanie swojemu przyjacielowi. Film Alita Battle Angel jest z gatunku science fiction, jednak bardzo dużo czerpie z kultury cyberpunku, który jest odmianą fantastyki naukowej.  

alita battle angel

Film Alita Battle Angel obejrzysz online na:

  • Disney Plus
Disney Plus
alita battle angel

Widzieliście już trzecią część kultowej polskiej komedi? Recenzja Kogel mogel 3 jest dostępna na naszej stronie. Zapraszamy do czytania i dzielenia się opiniami w komentarzach.

Alita Battle Angel – Fabuła

Alita Battle Angel pokazuje historię nastoletniej dziewczyny Ality ( w tej roli Rosa Salazar), która budzi się w futurystycznym świecie i nic nie pamięta. Nie posiada żadnych wspomnień czy też pomysłów skąd pochodzi i jak się tutaj znalazła. Opiekuje się nią doktor Ido ( jego rolę odgrywa naprawdę fantastyczny Christoph Waltz znany między innymi z Django Quentina Tarantino). Tytułowa Alita jest cyborgiem, niektóre części jej ciała zastąpione są przez mechaniczne urządzenia. Dziewczyna musi odnaleźć się w nowym świecie i otaczających ją warunkach, a adaptacja do takiego nowoczesnego świata nie będzie łatwa. Robot z pomocą swoich przyjaciół musi odnaleźć swoje przeznaczenie i poznać prawdę. Czy jej się uda?

Zachęcamy do przeglądania naszych innych artykułów i poznania innych tematów:

Produkcja została bardzo dobrze odebrana przez recenzentów. Zostały wystawione dobre opinie. Według mnie Alita Battle Angel jest naprawdę fajną przygodą. Aktorzy i muzyka zostali bardzo dobrze dobrani do klimatu panującego w tym filmie. Polecam wam obejrzeć zwiastun tego filmu( będzie on znajdował się na końcu postu) by przekonać się czy spodobają wam się takie klimaty.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Zabawa w pochowanego?

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo