After 4. Bez siebie nie przetrwamy Cały Film

After 4. Bez siebie nie przetrwamy Cały Film

Aug. 25, 2022119 Minut
7.5 65341 votes

Materiał został odtworzony już 65,341 razy

Gdzie obejrzeć After 4. Bez siebie nie przetrwamy Cały Film Online?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


After 4. Bez siebie nie przetrwamy cały film to czwarty i ostatni film z serii filmów After, oparty na powieści Anny Todd z 2015 roku o tym samym tytule. W filmie ponownie zobaczymy Josephine Langford i Hero Fiennes-Tiffin, którzy ponownie odegrają w role Tessy Young i Hardina Scotta.

After 4 Online – Fabuła

Kiedy nieprzenikniona skorupa Hardina zostaje naruszona przez uświadomienie sobie przeszłości, Tessa przeżywa osobistą tragedię. Ich kłopoty okazują się jednak trwałe. Gdy prawda o ich rodzinach wychodzi na jaw, okazuje się, że wcale nie są tacy różni. Na początku książki Tessa była miłą, niewinną, dobrą dziewczyną. Teraz jednak realia wyglądają inaczej, a jej miłość – Hardim, również przeszedł ogromną przemianę. Czy dwojgu ludzi uda się być razem?

Sprawdź również: After cały film

After 4 cały film jest o miłości

Wszyscy doświadczamy uczucia miłości w różnych momentach naszego życia. Możemy doświadczać jej jak matka w stosunku do swojego dziecka, jak romantyczne uczucie, które nie zna granic, gdy uświadomimy sobie, w kim się zakochujemy i co ta osoba wnosi do naszego życia. A może jesteś osobą, która ma szczęście znaleźć miłość w swoim życiu. Jeśli jesteś podobny do większości ludzi, możesz doświadczać miłosnych emocji, takich jak radość, duma, chęć płaczu lub uśmiechu za każdym razem, gdy ktoś zrobi dla Ciebie coś miłego. Ale co, jeśli te same uczucia nie zawsze pojawiają się na powierzchni? A co, jeśli czują się zakopane i ukryte? Na wypadek, gdybyś nie zauważył za pierwszym razem, ten artykuł jest poświęcony rozumieniu i odczuwaniu pozytywnych emocji. Nie oznacza to, że nie powinniśmy dostrzegać również tych negatywnych – po prostu trzymajmy je pod kontrolą, aby nie zawładnęły naszym życiem.

Zobacz również: After 2 online

Wielu z Was zapewne wie, że miłość to piękne, choć nie zawsze łatwe uczucie, którego wszyscy doświadczamy w różnych okresach naszego życia. Uczucie miłości jest naturalną i normalną częścią więzi międzyludzkich. Jako ludzie, kiedy czujemy się kochani, czujemy się dobrze. Ale dlaczego doświadczamy miłości i co ona oznacza?

Jednym z najważniejszych pytań, jakie można sobie zadać, jest pytanie, dlaczego istnieje miłość. Powodem, dla którego doświadczamy miłości, jest zaspokojenie potrzeby więzi, jaką mają istoty ludzkie. U zwierząt tą potrzebą jest potrzeba zagnieżdżenia się, ochrony i towarzystwa. Bez tych rzeczy zwierzęta nie byłyby w stanie przetrwać. Zrozumiałe jest więc, że my, ludzie, mamy podobną potrzebę tworzenia więzi. Więź jest procesem społecznym, w którym jedna osoba poznaje i ocenia poziom sympatii i antypatii drugiej osoby, aby wyrobić sobie pogląd na temat atrakcyjności tej osoby w stosunku do niej.

Przeczytaj też: After 3 zalukaj

After 4. Bez siebie nie przetrwamy Cały Film

Reżyser

Obsada

Chance Perdomo isLandon Gibson
Landon Gibson
Stephen Moyer isChristian Vance
Christian Vance
Louise Lombard isTrish Daniels
Trish Daniels
Mira Sorvino isCarol Young
Carol Young
Arielle Kebbel isKimberly
Kimberly "Kim" VanceOryginalny tytuł After Ever Happy
Ocena IMDb 7.5 65,341 votes

Podobne filmy i seriale

After 2 Cały Film
Randki od święta Cały Film
Amonit Cały Film
The Kissing Booth 2 Cały Film
Narodziny gwiazdy Cały Film
Przez moje okno Cały Film
Emma. Cały Film
Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze Cały Film
Aladyn Cały Film
Palm Springs Cały Film
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham Cały Film
Mayday Cały Film

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego dnia!