After 2 – Gdzie obejrzeć cały film?

After 2 przedstawia dalsze miłosne losy bohaterów znanych z pierwszej części filmu czyli przepięknej Tessy oraz przystojnego Hardina. Mimo iż młoda para postanowiła rozstać się pod koniec poprzedniej części to wciąż prawdopodobnie darzą się uczuciem, bo jak dobrze wiadomo stara miłość nie rdzewieję. Tessa postanowiła zająć się sprawami zawodowymi, w tym swoją obecną pracą, natomiast Hardin postara się zrobić wszystko by naprawić swój błąd i odzyskać Tesse. Czy młodej parze uda się dojsć do porozumienia?

after 2

Film After 2 obejrzysz online na:

  • Viaplay
  • Player
Viaplay
Player
after 2

After 2 to światowy mega hit, który zdobył serca fanów na całym świecie. Nazywany jest nowszą wersją „50 twarzy Greya”. Porównanie to jest stosunkowo trafione, jednak After skierowany jest głównie dla nastolatków i dwudziestolatków. Reżyserem drugiej części jest Roger Kumble, który zastąpił na tym stanowisku Jenny Gage. Ciekawe czy zmiana na stanowisku reżyserskim wyjdzie na dobre tej serii filmowej.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Bliźniak?

After 2 – Obsada filmu

W głównych rolach ponownie zobaczymy dobrze znanych nam bohaterów czyli Josephine Langford oraz Hero Fiennes-Tiffina. Między ta dwójką aktorów istnieje niesamowita chemia, którą mam nadzieje, że zobaczymy w tym filmie. Zmiana nastąpiła również na stanowisku scenarzystów, więc możemy spodziewać się całkowicie nowego filmu.

Obecność 3 na rozkaz diabła to jeden z najbardziej oczekiwanych horrorów następnego roku.

Jeżeli oglądaliście zwiastun, to być może jesteście w pewnym stopniu świadom tego co was czeka. After 2 ma naprawdę interesującą fabułę. Mimo iż ten film jest skupiony w większym stopniu na relacji między ludzkiej to możemy liczyć na wiele emocjonujących momentów związanych z życiem głównych bohaterów. Jak myślicie, czy Tessa i Hardin finalnie będą razem? A może znajdą innych partnerów, którzy zagoszczą w ich sercach? Dajcie znać nam w komentarzach co sądzicie.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo