365 dni – Gdzie obejrzeć cały film online?

365 dni opowiada historię Laury, która zostaje porwana przez włoskiego gangstera. Mężczyzna chce sprawić, by kobieta się w nim zakochała. Film powstał na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej o tym samym tytule. Książka przebojem wdarła się na listy przebojów i została okrzyknięta polską wersją „Pięćdziesięciu Twarzy Greya”. Nic więc dziwnego, że i film jest aż tak bardzo popularny.

365 dni

Film 365 dni obejrzysz online na:

  • Netflix
  • Player
Netflix
Player
365 dni

365 dni zaczyna się bardzo spokojnie. Laura wraz ze swoim partnerem wyjeżdża do Włoch, by odbudować swój związek. Tam zostaje porwana przez lidera włoskiej mafii, który postanawia więzić ją przez następny rok i sprawić by się w nim zakochała. Cała relacja jest przepełniona dużą namiętnością i tajemnicą. W filmie zobaczymy wiele scen erotycznych, które swoją realnością mogą zaskoczyć nawet najbardziej wybrednych widzów. Nic więc dziwnego, że bardzo szybko porównano ten film do popularnych Pięćdziesięciu Twarzy Greya. I bardzo słusznie. Jeżeli ten film wam się spodobał to ten dosłownie zwali was z nóg.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Był sobie pies 2?

365 dni – Jak wyglądała produkcja filmu?

365 dni został nakręcony przez polską reżyserkę Barbarę Białowąs. Kobieta ma na swoim koncie kilka popularnych produkcji, między innymi głośny film „Big Love” z 2012 roku. W główne role natomiast wcielili się mniej znani aktorzy. Jednak warto powiedzieć, że taki film potrafi być trampoliną do wielkiej kariery. Główną role kobieca zagrała Anna-Maria Sieklucka, a w przystojnego gangstera wcielił Michele Morrone. Po zwiastunie widać, że między tymi aktorami jest niesamowita chemia, co jest niezbędną rzeczą do nakręcenia takiego filmu.

Lubisz filmy gangsterkie? W takim razie z pewnością film jak zostałem gangsterem historia prawdziwa przypadnie Ci do gustu.

365 dni ma duże szanse by odnieść kasowy sukces w naszym kraju, a może i na całym świecie. Produkcja jest nakręcona naprawdę dobrze. Świetnie oddaje klimat książki, a także w pewnych momentach dodaje więcej namiętności. Jest to pozycja obowiązkowa dla fanów książki, a także dla reszty ludzi, którzy uwielbiają oglądać filmy.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo