1917 – Gdzie obejrzeć cały film?

Film 1917 opowiada o dwóch żołnierzach wykonujących niebezpieczną misję. Od jej powodzenia zależy życie wielu żołnierzy. Muszą dostarczyć wiadomość do innego batalionu znajdującego się wiele kilometrów od nich. Droga jest bardzo niebezpieczna. Wrogowie czają się wszędzie, a cała infrastruktura została zniszczona przez Wielką Wojnę. Czy młodym szeregowcom uda się wykonać zadanie i zapobiec ogromnej rzezi?

1917

Film 1917 obejrzysz online na:

  • Amazon Prime Video
Amazon Prime Video
1917

Akcja filmu 1917 ma miejsce w czasie 1 Wojny Światowej. Wbrew pozorom była to niezwykle brutalna wojna, ponieważ sprzęt nie był jeszcze tak nowoczesny. Wojna miesiącami działa się głównie w okopach, w których wielu żołnierzy umierało z powodu chorób lub wycieńczenia. Z tego powodu morale nie były zbyt wysokie. Wszystkie te rzeczy bardzo dobrze oddaje ten film. Śmiało można powiedzieć, że jest wierny historycznej prawdy. A to rzadkość, patrząc jak niektóre produkcje zakłamują historyczny obraz.

Warto również zapoznać się z innymi tekstami na naszej stronie, aby poszerzyć swoją wiedzę:

1917 – Opinia o filmie

Cały film 1917 jest przepięknie wykonany. Na ekranie ujrzymy wiele fenomenalnych ujęć, które potrafią zaprzeć dech w piersiach nawet najostrzejszych krytyków. Pejzaż jest niesamowity. Zdjęcia były wykonywane przez Rogera Deakins’a, który ma już na swoim koncie Oscara za film Blade Runner 2049. Jest to fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu. Całe przedsięwzięcie było kręcone w Anglii, której krajobraz idealnie wpasował się w klimat Wojny.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Gwiezdne Wojny Skywalker Odrodzenie?

Obraz opowiada przepiękna historię braterskiej miłości, a także pokazuje jak ważny jest instynkt przetrwania. Kiedy wszystko inne zawodzi, nie mamy wyjścia i musimy się opierać tylko na nim. Na ekranie ujrzymy niesamowitą walkę, nie tylko z wrogiem, ale także z samym sobą. Zdecydowanie każdy powinien wybrać się do kina, by obejrzeć to widowisko.

Lubisz świąteczne filmy? Koniecznie sprawdź film Last Christmas

Cały film 1917 został w całości wyreżyserowany przez Sama Mendes’a. Jest to bardzo znany twórca filmowy. Odpowiada za takie filmy jak Skyfall czy American Beauty. Nic więc dziwnego, że takie gwiazdy jak Benedict Cumberbatch czy Colin Firth zgodziły się na angaż w tym filmie. Praktycznie każda produkcja tego twórcy odbija się szerokim i pozytywnym echem na całym świecie. Jestem pewien, że podobnie będzie w przypadku tego filmu, ponieważ oceniam go naprawdę wysoko.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo