1917 Cały Film

1917 Cały Film

Czas jest twoim wrogiem.Dec. 25, 2019119 Minut
8 9576 głosów

Materiał został odtworzony już 9,576 razy

Gdzie obejrzeć 1917 Cały Film Online?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


1917 zalukaj opowiada o dwóch żołnierzach wykonujących niebezpieczną misję. Od jej powodzenia zależy życie wielu żołnierzy. Muszą dostarczyć wiadomość do innego batalionu znajdującego się wiele kilometrów od nich. Droga jest bardzo niebezpieczna. Wrogowie czają się wszędzie, a cała infrastruktura została zniszczona przez Wielką Wojnę. Czy młodym szeregowcom uda się wykonać zadanie i zapobiec ogromnej rzezi?

Akcja filmu 1917 zalukaj ma miejsce w czasie 1 Wojny Światowej. Wbrew pozorom była to niezwykle brutalna wojna, ponieważ sprzęt nie był jeszcze tak nowoczesny. Wojna miesiącami działa się głównie w okopach, w których wielu żołnierzy umierało z powodu chorób lub wycieńczenia. Z tego powodu morale nie był zbyt wysoki. Wszystkie te rzeczy bardzo dobrze oddaje ten film. Śmiało można powiedzieć, że jest wierny historycznej prawdy. A to rzadkość, patrząc jak niektóre produkcje zakłamują historyczny obraz.

1917 cały film jest przepięknie wykonany. Na ekranie ujrzymy wiele fenomenalnych ujęć, które potrafią zaprzeć dech w piersiach nawet najostrzejszych krytyków. Pejzaż jest niesamowity. Zdjęcia były wykonywane przez Rogera Deakins’a, który ma już na swoim koncie Oscara za film Blade Runner 2049. Jest to fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu. Całe przedsięwzięcie było kręcone w Anglii, której krajobraz idealnie wpasował się w klimat Wojny.

Obraz opowiada przepiękna historię braterskiej miłości, a także pokazuje jak ważny jest instynkt przetrwania. Kiedy wszystko inne zawodzi, nie mamy wyjścia i musimy się opierać tylko na nim. Na ekranie ujrzymy niesamowitą walkę, nie tylko z wrogiem, ale także z samym sobą. Zdecydowanie każdy powinien wybrać się do kina, by obejrzeć to widowisko.

1917 cały film został w całości wyreżyserowany przez Sama Mendes’a. Jest to bardzo znany twórca filmowy. Odpowiada za takie filmy jak Skyfall czy American Beauty. Nic więc dziwnego, że takie gwiazdy jak Benedict Cumberbatch czy Colin Firth zgodziły się na angaż w tym filmie. Praktycznie każda produkcja tego twórcy odbija się szerokim i pozytywnym echem na całym świecie. Jestem pewien, że podobnie będzie w przypadku tego filmu, ponieważ oceniam go naprawdę wysoko.

1917 Cały Film
1917 Cały Film
1917 Cały Film
1917 Cały Film
1917 Cały Film
1917 Cały Film
1917 Cały Film
1917 Cały Film
1917 Cały Film
1917 Cały Film

Reżyser

Sam Mendes
Director

Obsada

George MacKay isLance Corporal Schofield
Lance Corporal Schofield
Dean-Charles Chapman isLance Corporal Blake
Lance Corporal Blake
Mark Strong isCaptain Smith
Captain Smith
Andrew Scott isLieutenant Leslie
Lieutenant Leslie
Richard Madden isLieutenant Blake
Lieutenant Blake
Colin Firth isGeneral Erinmore
General Erinmore
Benedict Cumberbatch isColonel MacKenzie
Colonel MacKenzie
Daniel Mays isSergeant Sanders
Sergeant Sanders
Adrian Scarborough isMajor Hepburn
Major HepburnOryginalny tytuł 1917
Ocena TMDb 8 9,576 votes

Podobne filmy i seriale

Małe rzeczy Cały Film
Rocketman Cały Film
Narodziny gwiazdy Cały Film
Rambo: Ostatnia Krew Cały Film
Matthias i Maxime Cały Film
Artemis Fowl Cały Film
Śledztwo Spensera Cały Film
Doktor Strange w multiwersum obłędu Cały Film
Małgosia i Jaś Cały Film
Amonit Cały Film
Poziom Mistrza Cały Film
Toy Story 4 Cały Film

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego dnia!