Alita: Battle Angel Cały Film Zalukaj

Alita: Battle Angel Cały Film ZalukajGotowi na film science fiction, który jest pełen akcji? Alita: Battle Angel zalukaj właśnie wylądował na naszej stronie. Standardowo tak jak w przypadku poprzednich produkcji film ten dostępny jest w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. A jakość HD w tym filmie naprawdę jest niesamowita. W naszym odtwarzaczu umożliwiamy wam wybór między lektorem, a napisami.

Alita: Battle Angel cda

Znany na całym świecie reżyser Robert Rodriguez powraca z niesamowitym dziełem pełnym wspaniałych zwrotów akcji i interesującej fabuły. Za scenariusz odpowiadają również znane osoby w świecie filmu takie jak James Cameron – twórca między innymi Avatara oraz Titanica miał na początku reżyserować ten film, jednak powierzył to zadanie swojemu przyjacielowi. Film Alita: Battle Angel zalukaj jest z gatunku science fiction, jednak bardzo dużo czerpie z kultury cyberpunku, który jest odmianą fantastyki naukowej.  

Alita Battle Angel Zalukaj

Alita: Battle Angel pokazuje historię nastoletniej dziewczyny Ality ( w tej roli Rosa Salazar), która budzi się w futurystycznym świecie i nic nie pamięta. Nie posiada żadnych wspomnień czy też pomysłów skąd pochodzi i jak się tutaj znalazła. Opiekuje się nią doktor Ido ( jego rolę odgrywa naprawdę fantastyczny Christoph Waltz znany między innymi z Django Quentina Tarantino). Tytułowa Alita jest cyborgiem, niektóre części jej ciała zastąpione są przez mechaniczne urządzenia. Dziewczyna musi odnaleźć się w nowym świecie i otaczających ją warunkach, a adaptacja do takiego nowoczesnego świata nie będzie łatwa. Robot z pomocą swoich przyjaciół musi odnaleźć swoje przeznaczenie i poznać prawdę. Czy jej się uda? Zapraszamy do oglądania. Alita: Battle Angel cda do obejrzenia na naszym portalu vod.

Widzieliście już trzecią część kultowej polskiej komedi? Kogel mogel 3 jest dostępny na naszej stronie. Zapraszamy do oglądania i dzielenia się opiniami w komentarzach.

Alita Battle Angel cda

Alita: Battle Angel Cały Film

Produkcja została bardzo dobrze odebrana przez recenzentów. Zostały wystawione dobre opinie. Według mnie Alita: Battle Angel zalukaj cały film jest naprawdę fajną przygodą. Aktorzy i muzyka zostali bardzo dobrze dobrani do klimatu panującego w tym filmie. Polecam wam obejrzeć zwiastun tego filmu( będzie on znajdował się na końcu postu) by przekonać się czy spodobają wam się takie klimaty.

Data Premiery
2019-01-31
Długość:
122m
Reżyser:
Robert Rodriguez
Scenariusz:
James Cameron, Laeta Kalogridis
Opinie dla

Alita: Battle Angel Cały Film Zalukaj