Doktor Sen zalukaj

Doktor Sen zalukaj to kontynuacja wydarzeń z filmu Lśnienie. Akcja filmu ma miejsce wiele lat później. Dorosły Dan Torrence stara się wrócić do normalności. Nie będzie to proste ponieważ wydarzenia z ubiegłych lat odcisnęły na nim swoje piętno. Dodatkowo główny bohater posiada cały czas przerażające wizje, które przypominają mu o poprzednich sytuacjach. Oprócz tego mężczyzna zdaje sobie sprawę o posiadaniu specjalnych mocy, gdy spotyka małą dziewczynkę, która jest bardzo podobna do niego. Okazuje się, że istnieje pewna organizacja polująca na takich ludzi o specjalnych umiejętnościach. Nietypowa para będzie chciała rozwiązać te zagadkę zanim będzie za późno.

Dokor Sen zalukaj to film nakręcony na podstawie książki Stephena Kinga. Podobnie zresztą jak pierwszy film – Lśnienie. Co prawda oba filmy dzieli bardzo duża różnica wiekowa, bowiem jest to aż trzydzieści dziewięć lat. Oryginalny film powstał w reżyserii legendarnego Stanleya Kubricka, który odszedł z tego świata w 1999 roku. Za tę część odpowiada Mike Flanagan. Bardzo trudno będzie mu stworzyć dzieło tak docenione jak pierwsza część, jednak należy pamiętać że oba filmy zostały stworzone w różnych epokach. Mamy więc szanse na zupełnie nowy, a może i nawet lepszy film.

Dokor Sen cały film

Dokor Sen cały film jest utrzymany w klimacie grozy podobnie jak Lśnienie. Główną rolę zagrał szkocki aktor Ewan McGregor, co bez wątpienia jest dobrym prognostykiem. Jest to bardzo dobry i przede wszystkim szanowany aktor na całym świecie. Zdjęcia do filmu powstawały w Stanach Zjednoczonych. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ to właśnie w tym kraju dzieje się akcja tego filmu.

Widziałeś animowany film Kraina Lodu 2 ? Jeżeli nie, to serdecznie polecamy.

Według mnie Doktor Sen cały film jest wierną i godną kontynuacją Lśnienia. Widz dostaje naprawdę ciekawy i pochłaniający go seans. Produkcja prezentuje interesującą historię pełną niespodziewanych zwrotów akcji. Fani książki również będą mogli znaleźć coś dla siebie, ponieważ w filmie zobaczymy dużo smaczków specjalnie umieszczonych dla tej grupy odbiorców.

Spis treści

Dodaj komentarz