jak oglądać filmy online

Czarownica 2 cały film

Czarownica 2 zalukaj to kontynuacja popularnego filmu Disney’a. Na ekranie ponownie zobaczymy Angeline Jolie, która wcieliła się w tytułową czarownicę. Akcja produkcji dzieje się kilka lat po wydarzeniach z pierwszej części filmu. Ponownie zobaczymy walkę o władze i wpływy pomiędzy tytułową czarownicą, a księżniczką Aurorą oraz królową Ingrith.

jak oglądać filmy online

Patrząc na wynik finansowy jaki uzyskała pierwsza część filmu, decyzja o nakręceniu kontynuacji była tylko formalnością. Pierwszy film zarobił ponad siedemset pięćdziesiąt milionów dolarów. Jednak na pewno zaskoczeniem dla wielu był czas realizacji, bowiem film powstał dopiero 5 lat od premiery pierwszej części. Pięć lat to naprawdę dużo jeżeli chodzi o powstawanie kontynuacji. Wielu fanów mogło już podrosnąć, lub zapomnieć o tych wydarzeniach. Dlatego warto będzie sobie przypomnieć pierwotny film. Ciekawe czy czarownica 2 zalukaj odniesie podobny wynik do swojego pierwowzoru. Wydaje mi się, że nie, jednak i tak będzie to taka liczba, która zadowoli producentów.

Czarownica 2 zalukaj

Czarownica 2 cały film to produkcja pełna gwiazd światowego formatu. Na ekranie zobaczymy przede wszystkim reprezentantki płci pięknej. Będzie oczywiście odtwórczyni tytułowej roli czyli Angelina Jolie. Oprócz niej wystąpią również takie gwiazdy jak Elle Fanning oraz Michelle Pfeiffer. Wszystkie trzy bohaterki mieliśmy okazję oglądać w pierwszym filmie z tej serii.

Interesują Cie takie postacie jak Thomas Edison oraz Nikola Tesla? W takim razie Wojna o prąd zalukaj to film dla Ciebie.

Czarownica 2 cały film ma jedną znacząca różnicę w porównaniu do poprzedniej części. Chodzi o stanowisko reżyserskie. W 2014 roku na fotelu reżyserskim zasiadł Robert Stromberg. Tym razem to stanowisko objął norweski twórca Joachim Rønning. Ciekawe jak ta zmiana wpłynie na cały film. Inne wizje reżyserskie mogą sprawić, że możemy dostać całkowicie inny obraz niż się spodziewamy. Jednak należy pamiętać, że w przypadku sukcesu jaki odniosła pierwsza cześć wizja wcale nie musi się różnić.

Spis treści

Dodaj komentarz